Odurzył ją, zgwałcił, a potem pozostawił na torach kolejowych. Po 4 latach od tragedii wszyscy zachwycają się jej zdjęciami

Autor Andżelika Wróblewska - 17 Października 2019

Dziewczyna przeżyła w swoim życiu ogromną tragedię. Osoby z jej otoczenia obawiały się, że to zrujnuje jej życie i odmieni ją na zawsze. Nic bardziej mylnego, Mandy Horvath szybko pozbierała się po tych okropnych wydarzeniach. Jej oprawca był okrutny i bezlitosny, przeżyła prawdziwe piekło. Po 4 latach od tej tragedii wszyscy z zachwytem podziwiają jej fotografię.

Dziewczyna wykazała się ogromną odwagą, nie każdy tak szybko pozbierałby się po podobnej tragedii. Chociaż minęły dopiero 4 lata, Mandy otwarcie dzieli się swoją historią. Ponadto jej wyśmienite poczucie humoru rozbawia i rozczula serki internautów, którzy śledzą jej profil.

Przeżyła straszny wypadek, w wyniku którego pozostała bez nóg. Jak każda młoda dziewczyna aktywnie uczestniczyła w życiu towarzyskim. Na jednej z imprez ktoś dodał do jej drinka substancje odurzające. Kiedy się napiła i tabletka zaczęła działać, oprawca zgwałcił ją, a następnie nieprzytomną pozostawił na torach kolejowych. Trudno to tak nazwać, ale dziewczyna miała sporo szczęścia. Przejeżdżający pociąg cudem jej nie zabił.

W szpitalu uznano, że była to próba samobójcza. Kiedy się obudziła, wyznała, że ​​została zgwałcona. Podkreśliła także, że była odurzona zakazanymi substancjami, w wyniku czego jej bezradność nie pozwoliła jej nic zrobić. Personel medyczny niestety nie mógł już zweryfikować tej wersji, ponieważ we krwi nic nie zostało znalezione. Upłynęło zbyt wiele czasu, żeby badania cokolwiek wykryły.

Po tych tragicznych wydarzeniach dziewczyna nie zamknęła się w sobie. Stwierdziła, że życie toczy się dalej i bez względu na to, co ją spotkało, musi sobie z tym jakoś poradzić. Dziś jest piękną dziewczyną z ogromnym dystansem. Internauci nie mogą wyjść z podziwu, patrząc na jej zdjęcia.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, co ich tak bardzo urzekło.

ZOBACZ TAKŻE:
1. 23 zdjęcia dzieci zrobione w nocy. Po zobaczeniu postaci na 15. krew zaczyna szybciej krążyć w żyłach
2. Psy i koty to przy nich pospolite zwierzaki. 14 najdziwniejszych zwierząt na świecie, aż trudno uwierzyć, że faktycznie istnieją
3. Zmiażdżyła krzesło u fryzjera i powiedziała sobie "dość". Ale nie zamierza przejść na dietę, jej kroki zdumiewają

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News