15 faktów o puszczaniu bąków, które wprawiają w osłupienie. Po ostatnim nigdy nie spojrzysz na dziewczynę tak samo

Autor Andżelika Wróblewska - 17 Grudnia 2019

Dziewczyna rzadko przyznaje się do puszczania bąków. Według wielu kobiet mimo tego, że to całkiem ludzki odruch to jest to bardzo wstydliwe i powinno być tematem tabu. Te 15 faktów o puszczaniu bąków mogą wprawić cię w osłupienie, szczególnie ostatni, po nim już nigdy nie spojrzysz normalnie na swoją dziewczynę. O większości z tych informacji na pewno wcześniej nie słyszeliście.

Dziewczyna bardzo często wstydzi się zwykłych ludzkich odruchów i zanim zacznie przy kimś czuć się swobodnie, potrzebuje dużo więcej czasu, żeby się zaaklimatyzować i zaufać tej osobie na tyle, by wyzbyć się wstydu. Stąd też mężczyźni niejednokrotnie udają zaskoczonych na wieść o tym, że dziewczyny również załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne. Tak sprawnie się z tym kryją, że można odnieść mylne wrażenie, że naprawdę tego nie robią.

Czkawka, odbijanie się i puszczanie bąków należą do naturalnych funkcji organizmu. Wywołują one zwykle śmiech osób, które są ich świadkami, winowajcę z kolei, wpędzając w poczucie wstydu i zakłopotanie. Spośród tej trójki najbardziej zawstydzającą rolę z całą pewnością pełni puszczanie bąków. O nich wiemy już dziś znacznie więcej niż jedynie to, że zabawnie brzmią, mają przykry zapach i pochodzą z brzucha. Dziś przedstawimy wam 15 nieznanych dotąd faktów, które sprawią, że opadnie wam szczęka, to niesamowite, jak wiele skrywa ludzki organizm.

Kliknij Następna Strona, żeby się dowiedzieć.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Ważyła ponad 450 kilogramów! Jej najnowsze zdjęcia są powalające, wiele kobiet może jej teraz tylko pozazdrościć
2. Potworne nagranie. Podczas chrztu ksiądz nagle zaczął bić dziecko, reakcja rodziców była bezlitosna
3. Kiedy urodziła dziecko, lekarz zaczął się panicznie śmiać. Spojrzała na swoją córeczkę i od razu wiedziała, dlaczego
4. Koniec ze smutnymi wiadomościami! 36 najlepszych i najweselszych rzeczy, które wydarzyły się w tym roku

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News