18-latka przez 8 miesięcy jadła tylko 3 jabłka dziennie. Jej dzisiejszy wygląd odbiera mowę, zdjęcia mówią same za siebie

Autor Klaudia Bochenek - 16 Czerwca 2020

Dziewczyna wyobrażała sobie swoje życie kompletnie inaczej. Chciała ukończyć politologię i zaplanować ścieżkę kariery. Jej życie zmieniło się podczas niewinnych zakupów.

Victoire Dauxerre pewnego dnia wybrała się na zakupy do galerii handlowej i polowała na sezonowe przeceny. Ze skupienia wyrwał ją przypadkowy klient, który jak się okazało "polował" na dziewczyny z fotogeniczną twarzą i zgrabną figurą. Zaproponował Victoire, by dołączyła do agencji modelek Ellite. Dziewczyna świetnie czuła się przed aparatem, ale najważniejsze miało stać się za kilka miesięcy.

Victoire otrzymała jedną i niepowtarzalną dla niej propozycję, aby wystąpiła na wybiegu podczas Fashion Week. Początkowo się ucieszyła, ale radość zamieniła się w strach, smutek i niepokój. Usłyszała, że musi sporo schudnąć. Rozmiary ubrań, w które miałaby się zmieścić oscylowały w granicach 32-34.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jak wyglądała przemiana 18-latki.

Zobacz także:

  1. Podczas gotowania młodych ziemniaków większość Polaków popełnia straszny błąd. Rujnują swoje obiady, a wystarczy jedna sprytna sztuczka
  2. Dopiero po latach Maryla Rodowicz zdradziła sekret Agnieszki Osieckiej. Łzy same lecą z oczu
  3. 23-latka oszpeciła się licznymi operacjami, okropny widok. Wiemy, jak wyglądała wcześniej, zdjęcia zwalają z nóg
  4. Wiktoria usłyszała, że jest za gruba, by wychodzić z domu, płakała całą noc. Zemściła się w najlepszy możliwy sposób

Źródło: Facebook

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News