Zdjęcia są niepokojące. Informacje o 22-letniej córce Małysza powalają

Dziewczyna
Instagram / Karolina Małysz
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dziewczyna cały czas zaskakuje internautów. Kiedyś stroniła od mediów i nie udzielała się na portalach społecznościowych, dziś z kolei 22-latka kojarzona jest przede wszystkim z reklamą sieci telefonii komórkowej, w której wystąpiła u boku znanych rodziców, jednak stara się zasłynąć w sieci z czegoś zupełnie innego. Mało kto wie, czym zajmuje się córka sportowca, a widok zdjęć przedstawiających jej pasję może przerazić.

Dziewczyna może się pochwalić niesamowitym talentem, o którym mało kto wie. Wzięcie udziału w reklamie przyniosło Karolinie Małysz ogromną rozpoznawalność. Wcześniej jej sławni rodzice sumiennie dbali o to, by prywatność ich córki nie została naruszona. Nieczęsto pokazywali się z nią publicznie, mimo to dziś na Instagramie obserwuje ją kilkanaście tysięcy osób. Jakiś czas temu okazało się, że ma drugi profil, na którym chwali się efektami swojej pasji, a obserwatorzy są przerażeni na widok fotografii, które tam zamieszcza.

Jakiś czas temu media obiegła wiadomość o tym, że córka wybitnego skoczka się zaręczyła. Dziś z kolei wszyscy wiernie kibicują rozwojowi jej pasji. Wielu uważa, że ma ogromny talent, dzięki któremu może się wybić w świecie show-biznesu. Obserwujący chętnie podziwiają i komentują jej pracę, a rodzice na pewno są z niej bardzo dumni. Dziewczyna jest przykładną studentką, ale znajduje czas również na rozwój osobisty.

Przedstawiamy nieznane dotąd fakty na temat córki Adama i Izabeli Małysz oraz fotografie przedstawiające to, czym dziewczyna się zajmuje.

Aby poznać szczegóły, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koleżanka ukradła jej pracę i przedstawiła jako swoją. Zaplanowała zemstę, dziewczyna zapamięta ją do końca życia
  2. Mężczyzna zaczął kopać dół, nagle usłyszał płacz dziecka. Niewiarygodne, co znalazł chwilę później w ziemi
  3. Polacy go uwielbiali, wróżono mu wielką karierę. Nagła, tajemnicza śmierć aktora do dziś budzi pytania


 

Następna strona