7 rzeczy, których przenigdy nie wolno robić po stosunku płciowym. Wiedziałeś o nich?

Dziewczyna
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dziewczyna powinna dobrze wiedzieć, jak zachować się po stosunku, by nie popełnić żadnej wtopy i żeby uniknąć niezręcznych sytuacji. Czasami niektóre zachowania mogą wprowadzić partnera w zakłopotanie, dlatego lepiej się przed nimi wstrzymać. Przedstawiamy 7 rzeczy, których przenigdy nie należy robić zaraz po stosunku. O niektórych mogłeś nie mieć pojęcia.

Dziewczyna powinna zachować zdrowy rozsądek i wiedzieć, jak zachować się, by nie krępować swojego partnera. Miłość łączy dwoje ludzi, którzy po pewnym czasie postanawiają skonsumować swój związek. Jest to niezapomniany moment zbliżenia, który sprawi, że partnerzy poczują się ze sobą jeszcze bardziej zżyci. Warto więc wiedzieć, czego nie robić zaraz po zbliżeniu, żeby nie zepsuć całego klimatu, jaki towarzyszy tej wzniosłej chwili.

Według psychologów i ekspertów w tej dziedzinie, seks ma być radością i niczym nieskrępowaną zabawą. Nie brakuje jednak artykułów dotyczących łóżkowego savoir-vivre, które tłumaczą i wyjaśniają, czego nie powinno robić się przed i czego nie wolno robić w trakcie miłosnych igraszek. W tej galerii postanowiliśmy przyjrzeć się temu, czego nie wypada robić zaraz po stosunku. Większość z tych podpunktów może sprawić, że cały czar pryśnie, dlatego lepiej po prostu unikać niezręcznego momentu.

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy najczęściej powtarzające się rady od znawców tematu. Te 7 podpunktów mogą uratować całą sytuację.

Kliknij "Następna Strona", żeby je poznać.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Adoptowała ze schroniska maltretowanego pitbulla. Po 2 tygodniach przecierali oczy na jej widok, zdjęcia w sieci
2. Ostatnia cyfra w roku Twojego urodzenia zdradza o Tobie całą prawdę. Nawet tę, do której nigdy się nie przyznasz
3. Myłaś kiedyś twarz wódką? Efekty są piorunujące, ten sposób podbija sieć
4. Kształt paznokci ujawnia o Tobie całą prawdę. Zdziwisz się, jakie Twoje sekrety można z nich wyczytać
 

Następna strona