Zdjęcia są przerażające. Informacje o 22-letniej córce Małysza ścinają z nóg

Dziewczyna
Instagram / Karolina Małysz
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dziewczyna cały czas zaskakuje internautów. Kiedyś stroniła od mediów i nie udzielała się na portalach społecznościowych, dziś z kolei 22-latka kojarzona jest przede wszystkim z reklamą sieci telefonii komórkowej, w której wystąpiła u boku znanych rodziców, jednak stara się zasłynąć w sieci z czegoś zupełnie innego. Mało kto wie, czym zajmuje się córka sportowca, a widok zdjęć przedstawiających jej pasję może przerazić.

Dziewczyna może się pochwalić niesamowitym talentem, o którym mało kto wie. Wzięcie udziału w reklamie przyniosło Karolinie Małysz ogromną rozpoznawalność. Wcześniej jej sławni rodzice sumiennie dbali o to, by prywatność ich córki nie została naruszona. Nieczęsto pokazywali się z nią publicznie, mimo to dziś na Instagramie obserwuje ją kilkanaście tysięcy osób. Jakiś czas temu okazało się, że ma drugi profil, na którym chwali się efektami swojej pasji, a obserwatorzy są przerażeni na widok fotografii, które tam zamieszcza.

Jakiś czas temu media obiegła wiadomość o tym, że córka wybitnego skoczka się zaręczyła. Dziś z kolei wszyscy wiernie kibicują rozwojowi jej pasji. Wielu uważa, że ma ogromny talent, dzięki któremu może się wybić w świecie show-biznesu. Obserwujący chętnie podziwiają i komentują jej pracę, a rodzice na pewno są z niej bardzo dumni. Dziewczyna jest przykładną studentką, ale znajduje czas również na rozwój osobisty.

Przedstawiamy nieznane dotąd fakty na temat córki Adama i Izabeli Małysz oraz fotografie przedstawiające to, czym dziewczyna się zajmuje.

Aby poznać szczegóły, kliknij "Następna Strona".

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 8 dziecinnie prostych przepisów na dania z ziemniaków, które rozpieszczą każde podniebienie. Pokochasz każdy z nich
2. Pierwsze pięcioraczki na świecie nie miały lekko. Ich życie przypominało horror, w głowie się nie mieści przez co musiały przejść
3. Przerobili kościół na dom. 16 zdjęć ze środka, które są wręcz powalające
4. 7 niezwykłych rzeczy, które mogą wyczuć tylko psy. Większość z nich może uratować ci życie!
 

Następna strona