Imię dziecka Meghan Markle skrywa wielką tajemnicę. Mało kto o tym wie

dziecko meghan markle
Youtube.com/The Sun
Wstecz

1 z 10

Dalej

Dziecko Meghan Markle urodziło się 6 maja 2019 roku i było to bardzo radosne wydarzenie dla wszystkich Brytyjczyków. Ku zdziwieniu wszystkich, Meghan kilka dni po porodzie prezentowała się w pięknej kreacji obok męża, księcia Harry'ego trzymającego nowo narodzonego chłopca na ramionach. Długo wyczekiwany poród zakończył się o 5:26, a Meghan poprosiła o chwilę na odpoczynek po kilku wycieńczających godzinach. Wspólnie z księciem Sussexu chcieli się nacieszyć swoim nowym oczkiem w głowie i uzgadniali kwestię jego imienia. Prezentujemy kilka sekretów imienia nowego członka rodziny królewskiej. 

Dziecko Meghan Markle wreszcie się narodziło. Informacja okrążyła świat z prędkością światła, a wyszła od samego księcia Harry'ego, który na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej udostępnił post, w którym opowiedział jak bardzo dumny jest z żony i synka. Potwierdził, że urodził się zdrowy, wesoły i cud narodzin był dla niego wzruszającym przeżyciem. Poinformował także, że niedługo oficjalnie oświadczą, jak nazwali nowo narodzonego członka rodziny królewskiej. Wielu spekulowało jeszcze na długo przed porodem, jak będzie się nazywać syn książęcej pary. Podawano takie imiona jak Artur, Filip lub Aleksander. Na informację o imieniu musieliśmy chwilę poczekać, ale w końcu dowiedzieliśmy się jak nazywać się będzie następny w kolejce do brytyjskiego tronu.

Meghan Markle o swojej ciąży dawała znać na długo przed oficjalnym oświadczeniem. W Internecie krąży kilka zdjęć, na których księżna Sussexu trzyma się za brzuch i zasłania go, zupełnie tak jakby chciała obronić dziecko, które się w niej rozwija. Długo spekulowano czy faktycznie jest w ciąży, ale koniec końców plotki okazały się prawdą.

Dziecko Meghan Markle otrzymało dwa imiona zupełnie inne niż wszyscy się spodziewali. Dla wielu informacja była szokiem. Doszukiwano się korelacji między imionami dziecka a przeszłością Meghan. Jak się okazało, mają wiele ukrytych znaczeń i sekretów. Oto jak nazywa się dziecko Meghan Markle, księżnej Sussexu i księcia Harry'ego. Gwarantujemy, że tego połączenia imion nikt nie przypuszczał.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona