17 rzeczy z lat 90., do których wracamy z ogromnym sentymentem. Nie sposób nie uronić łezki, znów poczujesz się jak dziecko

Dziecko
imgur
Reklama
Wstecz

1 z 19

Dalej

Lata 90

Dziecko wychowane w latach 90. na pewno będzie pamiętało wszystkie 17 z tych rzeczy. Każdy rodzic musiał kupić chociaż połowę z tych przedmiotów swoim pociechom. Zakupy z dziećmi były nie do przeżycia, bo każde chciało mieć przynajmniej jeden z tych przedmiotów. 

Lata 90. to piękne czasy, kiedy nie spędzaliśmy jeszcze całych dni przy komputerze. Nie było internetu, a dzieci bawiły się na placach zabaw. Wszystkie rozrywki, które wymyślały, były niezwykle kreatywne. To były czasy, kiedy patyki służyły za pistolety i miecze, kamienie w piaskownicy były ciastkami, a zjeżdżalnia mogła być portalem do innego wymiaru. 

Dzieci z lat 90. wyrosły na bardzo pomysłowe osoby, właśnie dzięki temu, że najważniejszą zabawką byłą dla nich wyobraźnia. Bez niej robiłyby cały czas to samo, a z jej pomocą mogły każdego dnia być kim tylko chciały i robić, co im się tylko zamarzyło. 

Okres ten wspominamy dzisiaj z łezką w oku. Rodzice dzieci z lat 90. i ich dorosłe już pociechy mogą teraz usiąść razem, by przejrzeć galerię, powspominać i przypomnieć sobie, jak wyglądało ich dzieciństwo. Może przypomną sobie więcej rzeczy niż te 17. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Publiczność i widzowie wstrzymali oddech. Tak niebezpiecznego występu w "Mam talent" jeszcze nie było, drobny błąd mógł zakończyć się śmiercią
2. Właściciele przebrali swoje koty z okazji Halloween. Długo nie zobaczycie nic słodszego, 5 i 6 są przecudowne
3. Ręka kobiety tygodniami była pokryta rybią łuską. Lekarze ją ściągnęli i ich oczom ukazał się oszałamiający widok
 

źródło: popularne

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć koleją rzecz z lat 90.

Następna strona