Poznajecie małego szkraba ze zdjęcia? Polacy go kochają i uwielbiają

Dziecko wyrosło na wielkiego człowieka
Archiwum
Wstecz

1 z 7

Dalej

Dziecko ze zdjęcia wyrosło na człowieka, którego uwielbiają i kochają wszyscy Polacy

Dziecko, które pozowało do tego zdjęcia, wyrosło na człowieka, którego uwielbiają i kochają wszyscy Polacy. Malec w długiej szacie z falbankami nie wiedział wówczas, że stanie się jednym z największych ludzi w historii świata. Był dzieckiem podobnym do innych. Uwielbiał przebywać w towarzystwie swoich rodziców i rodzeństwa. Wartości, które zostały mu przekazane w domu rodzinnym, ukierunkowały jego dalsze życie. Wiecie, kim jest to dziecko?

Dziecko urodziło się w rodzinie wojskowego, który służył w armii austriackiej w Wadowicach, we Lwowie i w Krakowie. Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości ojciec malca zaczął służyć swojej rodzinie, aż do momentu, w którym osiągnął wiek emerytalny. Był człowiekiem bardzo religijnym, sumiennym i pracowitym.

Mama dziecka zajmowała się domem i trójką dzieci. Była kobietą o bardzo wątłym zdrowiu, co przełożyło się na to, że mały chłopczyk szybko ją stracił. Ojciec robił wszystko, co w jego mocy, by zastąpić maluchowi oboje rodziców. Lata szkolne były dla dziecka czasem pełnym miłości, wsparcia i zrozumienia ze strony głowy rodziny. 

To, jak ułożył się początek jego drogi, wpływało na jego dalsze losy. Przyjrzyjcie się temu zdjęciu. Już ten kadr oraz historia dzieciństwa chłopca powinny powiedzieć wam, kim jest dziecko. Czy już to wiecie?

Kliknij "Następna strona", by dowiedzieć się, kim jest dziecko ze zdjęcia

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jego zdjęcie sprzed kilkudziesięciu lat robi furorę. Dzisiaj jest jedną z najważniejszych osób w Polsce
  2. Rodzice wydali astronomiczne sumy na leczenie córki. W końcu odkryli piorunującą prawdę, ale było już za późno
  3. Brzuch malutkiej dziewczynki cały czas rósł. Lekarze zamarli z przerażenia, kiedy odkryli prawdę
  4. Nie ma lepszego sposobu na komary. Kosztuje grosze, a efekty są bezcenne

Źródło: domjp2.pl

Następna strona