Ujawniono, co Katarzyna W. robiła w wieku 8 lat. Niewyobrażalne, trudno pojąć

Dziecko zamordowane przez matkę
YouTube Robert Robert
Wstecz

1 z 7

Dalej

Dziecko zostało zamordowane przez własną matkę

Dziecko, które zostaje zamordowane przez własną matkę, przez lata pozostaje w pamięci opinii publicznej. Nie inaczej było w przypadku małej Madzi z Sosnowca, która straciła życie 24 stycznia 2011 roku. Matka pierwotnie twierdziła, że dziecko zostało porwane przez tajemniczego mężczyznę, który wcześniej ją obezwładnił. Funkcjonariusze przez dziesięć dni poszukiwali sześciomiesięcznej dziewczynki. Prawda o zdarzeniu okazała się być szokująca. Tą sprawą żyli wszyscy Polacy.

W sprawę zaginięcia małej Madzi zaangażował się samozwańczy detektyw, Krzysztof Rutkowski. To właśnie on nakłonił mamę dziewczynki do ujawnienia prawdy. Po wielokrotnym zmienianiu zeznań kobieta w końcu przyznała, że dziecko nie żyje. Początkowo twierdziła, że śmierć było następstwem nieszczęśliwego wypadku. Śledztwo definitywnie wykluczyło tę możliwość. Katarzyna W. przed siedmioma laty została skazana na 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo córki.

Mimo, że od tego czasu przebywa w więzieniu, w mediach regularnie pojawiają się kolejne doniesienia na jej temat. Morderczyni chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia za kratkami. Nie brakuje także plotek przekazywanych przez osoby, które mają z nią kontakt. Niedawno opublikowano wywiad, który wywołał ogromne kontrowersje. Mama Madzi wyznała, że w więzieniu w końcu ma czas na realizację swoich pasji. Ostatnio światło dzienne ujrzały informacje na temat dzieciństwa kobiety. Fakty są naprawdę szokujące. Była bardzo specyficznym dzieckiem.

Kliknij "Następna strona" by dowiedzieć się, jaka Katarzyna W. była jako dziecko

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łzy cisną się do oczu. Panna młoda zmarła tuż po ślubie, nikt nie mógł przewidzieć tragedii
  2. Fatalna wiadomość dla widzów TVP. Ogromne zmiany, wiele osób będzie zrozpaczonych
  3. Tata wjechał z synkiem na myjnię. Zaraz potem musiał pędzić do szpitala, dziecko walczyło o życie
  4. Gwiazda TVN przerwała milczenie. Wyjawiła gorzką prawdę o kulisach pracy w TV, widzowie nie mogą uwierzyć

Źródło: Gazeta/Wirtualna Polska

Następna strona