Tata włożył swoje malutkie dziecko do mikrofalówki. To, co działo się później, rozrywa serce

Dziecko
Pixabay
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Dziecko przeżyło prawdziwy koszmar. Ojciec włożył je do mikrofalówki, a następnie uruchomił urządzenie. Po tym, jak przywieźli zmasakrowane niemowlę do szpitala, personel natychmiast zareagował. Zarówno policja, jak i lekarze byli w ogromnym szoku. Przedstawiamy szczegóły zbrodni, jakiej dopuściło się małżeństwo.

Dziecko bardzo mocno przeszkadzało swojemu ojcu. 4-miesięczne niemowlę denerwowało go do tego stopnia, że postanowił się go pozbyć. Sposób, w jaki chciał to zrobić, może wielu zszokować. O takiej próbie morderstwa świat chyba jeszcze nie słyszał. Bestialskie zachowanie, jakiego się dopuścił, jest wstrząsające.

Zdarzenie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych w jednej z dzielnic stanu Missouri. Faktem, który również wstrząsnął wieloma, jest to, że matka także uczestniczyła w tej zbrodni. Kobieta wraz z mężem zawiozła dziecko do szpitala, gdzie na początku składała fałszywe zeznania, żeby uratować ich przed więzieniem.

Przedstawiamy szczegóły tej okropnej zbrodni, która wstrząsnęła nie tylko Amerykanami, ale również światem. Te informacje mogą dla wielu być szokujące.

Kliknij "Następna Strona" żeby dowiedzieć się, jak przebiegła cała ta akcja.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jak uniknąć raka piersi? Oto 10 cennych wskazówek, nr 9 was zaskoczy
2. Mama chciała tylko zabrać córkę na wycieczkę. Obie nie żyją, fakty w tej sprawie mrożą krew w żyłach
3. Oni naprawdę o to spytali?! Najbardziej kontrowersyjne pytania jakie padły w "Milionerach"

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu