Nie żyje 2-letni Marcelek. Ojczym przez rok znęcał się nad nim, porażające szczegóły wyszły na jaw

Dziecko
Facebook.com
Reklama
Wstecz

1 z 6

Dalej

Nie żyje 2-letni Marcelek. Ojczym przez rok znęcał się nad nim, porażające szczegóły wyszły na jaw

Dziecko miało zaledwie dwa lata, kiedy zostało brutalnie zamordowane przez własną matkę. Wcześniej przez kilkanaście miesięcy przechodziło w domu prawdziwe piekło. Okrutna zbrodnia z centralnej Polski wstrząsnęła całym krajem, 21-letnia kobieta przyznała się do winy.

21-latka z Chodzieży w województwie wielkopolskim wychowywała 2-letniego synka wraz ze swoim o rok starszym partnerem. Para poznała się kilkanaście miesięcy wcześniej, chłopiec nie był synem młodego mężczyzny. Martin K. deklarował w mediach społecznościowych, że bardzo kocha swoją nową partnerkę i dotąd nie znał tak silnej miłości. Wspólnie spędzali każdą chwilę, jeździli na festiwale muzyczne i imprezy militarne. Wszędzie zabierali również małego syna kobiety.

Nikt nie spodziewał się, że w ich rodzinie może dochodzić do tak dramatycznych zdarzeń. W trakcie śledztwa w sprawie śmierci chłopca wyszło na jaw, że Martin K. znęcał się nad dzieckiem, a jego partnerka nie zwracała na to uwagi. Anita W. była tak zaślepiona miłością do ukochanego, że pozwalała mu nawet na przemoc wobec jej dziecka. W końcu doszło do ogromnej tragedii, która wstrząsnęła całym krajem. Kobieta z zimną krwią zamordowała własnego syna.

By dowiedzieć się więcej o tej strasznej zbrodni, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Znalazł psa na wysypisku śmieci, jego stan był krytyczny. Lekarza zdruzgotał jego widok, zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Osoby wyzdrowiałe z koronawirusa zdradziły całą prawdę. 13. objawów, które trzeba zapamiętać
  3. Jamnik bardzo nudził się na spacerach. Znalazł genialną zabawę, zdjęcia rozkładają na łopatki
  4. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów

źródło: Fakt

Następna strona