Lekarze w życiu nie widzieli takiego bobasa. Cały szpital zbiegł się tylko po to, żeby zobaczyć jego zadziwiającą główkę

Autor Andżelika Wróblewska - 19 Grudnia 2019

Dziecko zaskoczyło wszystkich swoim wyglądem, lekarze zbierali szczęki z podłogi. Nigdy wcześniej nie zdarzyło im się odebrać poród tak niesamowitego noworodka. Cały szpital zbiegł się, by podziwiać to, jak wygląda mały chłopiec. Rodzice obawiali się, że może być poważnie chory, jego główka nie wyglądała, jak u większości niemowlaków.

Dziecko, które dopiero przyszło na świat, przeważnie wygląda, jak każdy inny niemowlak. Nowo narodzone bobasy niewiele różnią się od siebie, jednak ten był na tyle wyjątkowy, że nie sposób było go pomylić albo chociażby zapomnieć, jak wygląda.

Jedne dzieci rodzą się zupełnie łyse, z kolei inne z czupryną czarnych włosów. Moment, gdy dziecko pojawia się na świecie, jest niezapomniany dla rodziców, a często właśnie włosy czy też ich brak stają się tematem często wspominanych rodzinnych anegdot. Na pewno większość z nas zna blondyna, który urodził się z burzą ciemnych włosów, bądź odwrotnie.

Tym razem jednak matka natura zaskoczyła rodziców i lekarzy jeszcze bardziej. Takie porody zdarzają się naprawdę bardzo rzadko, stąd też tak ogromne zainteresowanie nietypowym chłopcem. Narodziny Bence'a na długo zostanie w pamięci wszystkich pracowników szpitala. Ludzie, którzy przyszli go zobaczyć dosłownie nie mogli oderwać od niego wzroku, wygląda niesamowicie.

Kliknij Następna Strona i dowiedz się, co przyciągnęło uwagę wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Śmierć zabrała największe gwiazdy Polsatu, TVN i TVP. Niepowetowane straty w 2019 roku, ich braku nie da się wypełnić
2. Popularne owoce pokryte rakotwórczą substancją. Wiemy, co zrobić, żeby się ich pozbyć
3. 10 najstraszniejszych grobów na świecie. Numer 9 wielu będzie się śnił po nocach
4. Ich syn z każdą sekundą walczył o życie. Przerażeni rodzice ostrzegają innych, taki los może spotkać każde dziecko

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News