Potworne nagranie. Podczas chrztu ksiądz nagle zaczął bić dziecko, reakcja rodziców była bezlitosna

Dziecko
.
Wstecz

1 z 8

Dalej

Dziecko zostało spoliczkowane przez księdza podczas chrztu. Zachowanie kapłana wstrząsnęło wszystkimi, a nagranie z tego incydentu szybko trafiło do sieci, gdzie spotkało się z mnóstwem komentarzy. Ludzie nie dowierzali w to, co widzą, nie zabrakło również takich, którzy popierają jego zachowanie. To, co zrobili rodzice, było zaskakujące, gdyby nie ich reakcja nie wiadomo, jak mogłoby się to skończyć.

Dziecko zazwyczaj jeszcze jako noworodek przyjmuje pierwszy sakrament, jakim jest chrzest. To zazwyczaj niesamowicie ważne wydarzenie dla rodziców, którzy chcą wychować swoją pociechę w wierze chrześcijańskiej. Pewnej rodzinie jednak zostały zapewnione dodatkowe emocje. Wszystko przez skandaliczne zachowania księdza, który nie mógł uspokoić płaczącego dziecka. Do sieci trafiło szokujące nagranie, które zostało obejrzane setki tysięcy razy.

Kapłan, który udzielał chrztu małemu chłopcu, w pewnym momencie spoliczkował dziecko. Do tego potwornego zdarzenia doszło w jednym z francuskich kościołów. Nagranie, które trafiło do sieci trwało zaledwie 40 sekund, ale wszystko było na nim dokładnie uwiecznione. Szybko zyskało ogromną popularność i zainteresowanie internautów, którzy byli oburzeni zachowaniem kapłana. Dosłownie nikt nie spodziewał się, że księża pozwalają sobie na takie praktyki wobec najmłodszych wierzących.

Chyba nikogo nie zdziwi zachowanie rodziców, z pewnością każdy, kto tylko znalazłby się na ich miejscu, zachowałby się podobnie. Aż trudno uwierzyć w te wstrząsające wideo, jak można coś takiego zrobić niemowlakowi.

Przedstawiamy tą szokującą historię z pewnych chrzcin, czegoś takiego nie spodziewał się nikt.

Kliknij Następna Strona i sprawdź, co jeszcze się wydarzyło podczas tej uroczystości.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Po dowiedzeniu się, dlaczego pies chodzi za nim do toalety, nie mógł uwierzyć. Prawdziwego powodu niemal nikt nie zna
2. Mówią, że jest najpiękniejszą babcią na świecie. Dużo młodsze dziewczyny mogą jej tylko pozazdrościć figury
3. Czego pod żadnym pozorem nie można jeść przed snem? 16 najbardziej szkodliwych produktów, które je każdy z nas
4. Koniec ze smutnymi wiadomościami! 36 najlepszych i najweselszych rzeczy, które wydarzyły się w tym roku
 

Następna strona