23 zdjęcia dzieci zrobione w nocy. Po zobaczeniu postaci na 15. krew zaczyna szybciej krążyć w żyłach

Dziecko
.
Reklama
Wstecz

1 z 25

Dalej

Dziecko, według wielu teorii, do trzeciego roku życia prawdopodobnie widzi duchy. Często zdarza się, że pociecha wpatruje się w coś, czego zupełnie nie dostrzegają dorośli. Rodzice zamontowali w pokoju swoich maluchów kamery, a to, co na nich zobaczyli, mrozi krew w żyłach. Te przerażające zdjęcia dają do myślenia.

Dziecko bardzo często przykuwa uwagę dorosłych przez swoje dziwne zachowania. Jednym z nich jest właśnie dostrzeganie czegoś, czego rodzic na ogół nie zauważa. Wiele razy można zaobserwować, jak dziecko wpatruje się w pusty punkt, a czasem nawet mówi w tym kierunku. Rodzice jednak nie zawsze wiedzą, o co chodzi i nie do końca zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Wydaje im się także, że ich pociecha ma wymyślonego przyjaciela.

Dzieci do 3 roku życia mogą dostrzec o wiele więcej niż dorośli. Proces zapominania zaczyna się zaraz po narodzinach i trwa do 3-5 roku życia. Dlatego też wyimaginowany przyjaciel szybko odchodzi w zapomnienie, jak gdyby nigdy nic podobnego nie miało miejsca.

Niektórzy rodzice postanowili zamontować w pokoju swoich pociech kamery. Głównie ze względu bezpieczeństwa, żeby mieć oko na dziecko nawet w nocy, jednak to, co zobaczyli, zwaliło ich z nóg. Już chyba nigdy nie będą bagatelizować tego, że ich dziecko dostrzega coś dziwnego albo boi się samo spać. Przedstawiamy 23 fotografie, które mrożą krew w żyłach.

Kliknij "Następna Strona" żeby je zobaczyć, numer 15 wygląda, jak kadr z horroru.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Roksana Węgiel ma dopiero 14 lat, a już ubiera się jak dorosła kobieta. 7 kreacji jest wręcz oburzających, fani nie mogą jej wybaczyć tych ciuchów
2. Wnuczka zabrała pogrążoną w depresji babcię do stylisty. Efekt jest piorunujący, najbliżsi jej nie rozpoznali
3. Pamiętacie "Kevina samego w domu" z Polsatu? Uzależniony od narkotyków aktor już tak nie wygląda, nowe zdjęcia obiegły sieć

Następna strona