Zmielone w maszynce do mięsa, uduszone w reklamówce. 10 historii śmierci dzieci, które przerażają

dziecko
Pixabay.com
Wstecz

1 z 12

Dalej

Posiadanie dziecka i bycie rodzicem to bardzo odpowiedzialna rola, której nie każdy jest w stanie podołać. Znaczna część osób decyduje się na posiadanie potomstwa w późnym wieku, ponieważ do takiej decyzji trzeba dorosnąć i przede wszystkim ustatkować się, by zapewnić mu wszystko, czego potrzebuje. Niektórzy nie byli gotowi na dziecko, a to, co zdecydowali się zrobić z niechcianymi pociechami, mrozi krew w żyłach. Przedstawiamy 10 przerażających morderstw dokonanych na dzieciach.

Temat zbrodni zawsze wzbudza żywe zainteresowanie z racji rozmiaru ludzkich tragedii z nią związanych. Najwięcej emocji budzi zbrodnia, której ofiarą jest niewinne dziecko. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, co siedziało w głowie osoby dopuszczającej się takiego czynu i co było jej motywem. 

Zdecydowana większość kobiet marzy o posiadaniu dziecka, macierzyństwo jest dla nich najpiękniejszym etapem w życiu i z niecierpliwością wyczekują swojego niemowlaka. Niektóre nie czują w ogóle instynktu i stawiają głównie na siebie i rozwój swojej kariery.

Dla wielu osób niebywałym bólem okazuje się być brak możliwości posiadania pociechy i latami leczą się, by móc w końcu cieszyć się dzidziusiem. Na innych ten błogosławiony stan spada nieoczekiwanie. Istnieje wiele możliwości jak poradzić sobie z niechcianą ciążą, jak chociażby oddanie dziecka do adopcji. Takie rozwiązanie zagwarantuje mu lepszą przyszłość z rodzicami, którzy będą cieszyć się jego obecnością i zapewnią mu godne życie.

Niektóre z odnotowanych morderstw są na tyle straszne, że przechodzą ludzkie pojęcie i brzmią jak z najstraszniejszego horroru, który oglądalibyśmy przez palce, albo w połowie wyłączylibyśmy telewizor, bo nasza psychika nie zniosłaby tego widoku. Ciężko wyobrazić sobie jak można z takim okrucieństwem potraktować zarówno niemowle, jak i dziecko, które potrafi już mówić.

Uduszenie dziecka w reklamówce, czy zmielenie ciała w maszynce do mięsa to jeszcze nie wszystko. Niektórzy dopuścili się jeszcze gorszych sposobów zbrodni, w których ginęły niewinne dzieci. 

Razem z redakcją Pikio przedstawiamy najokrutniejsze zbrodnie, których ofiarami były dzieci.

Kliknij "Następna Strona"

Następna strona