Tuż po porodzie przytuliła martwe dziecko. Chwilę później lekarze przecierali oczy ze zdumienia, stała się niebywała rzecz

Dziecko
.
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dziecko urodziło się martwe, jednak świeżo upieczeni rodzice nie mogli się z tym pogodzić. Nie dawali za wygraną, wciąż przytulali dziecko i mówili do niego. To było dla nich wstrząsające przeżycie, któremu towarzyszyły niebywałe emocje. Kobieta nie chciała przestać przytulać swojego syna, w końcu wydarzyła się rzecz, która wprawiła wszystkich w osłupienie. Do tej pory nie wyjaśniono, co dokładnie wydarzyło się tego dnia.

Dziecko było długo wyczekiwane przez tych rodziców. Przez wiele lat starali się o potomstwo, dlatego wiadomość o tym, że w końcu się udało, sprawiła, że byli najszczęśliwsi na świecie. Po kilku badaniach USG okazało się, że para spodziewa się bliźniąt. Oboje nie mogli uwierzyć w to, że spotkało ich tak niebywałe szczęście. Łzom radości nie było końca.

W wyniku pewnych komplikacji okazało się jednak, że dzieci przyjdą na świat wcześniej, niż powinny. Dostarczyło im to niemało stresu, jednak lekarze do samego końca zapewniali przyszłych rodziców, że wszystko będzie w porządku.

Pierwsza na świecie pojawiła się córka, która była silna i zdrowa. Drugie dziecko jednak nie płakało po przyjściu na świat. Tuż po porodzie okazało się, że jedno z niemowląt nie przeżyło. Chłopczyk był zimny, jednak rodzice nie tracili wiary. Kiedy lekarze kazali im się pożegnać, przytulili mocno swoją pociechę i nie dopuszczali do siebie myśli, że to może być prawda. Później wydarzyło się coś, co sprawiło, że zaniemówili. Czegoś takiego dotychczas nie widzieli nawet lekarze, nikt nie jest w stanie wytłumaczyć, jak do tego doszło. Ta wstrząsająca historia wzrusza do łez.

Kliknij Następna Strona, żeby dowiedzieć się, co się stało.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Dom na zdjęciu ma zaledwie 15 m. Ale zajrzysz do środka i będziesz marzyć, by w nim zamieszkać, wnętrze powala
2. Nie znajdziesz prostszego przepisu na sernik. Zawsze się udaje, jest puszysty i przepyszny
3. Zdjęcia nastoletniej córki Przybylskiej ścinają z nóg. Trafiły do sieci, 14 totalnie nas zatkało
4. Zaczął sklejać ze sobą doniczki. Zobaczysz efekt końcowy i pękniesz z zazdrości, też będziesz chciał je mieć
 

Następna strona