Brzuszek dziecka nie przestawał rosnąć. Lekarze pobladli z wrażenia, kiedy dowiedzieli się, co jest w środku

Przyjście dziecka na świat jest jednym z największych cudów na świecie i wspaniałą chwilą w życiu rodziców.Poza ogromną ekscytacją są też nerwy i niepokój: czy wszystko pójdzie jak należy, czy dziecko będzie zdrowe, czy nie będzie żadnych komplikacji. O tym jak stresujące i ciężkie są pierwsze chwili po narodzinach dziecka przekonali się ci rodzice.
lolmania.pl
Reklama
Wstecz

1 z 8

Dalej

Dziewczynka była wyczekiwana na świecie

Dziecko przychodzące na świat sprawia rodzicom ogromną radość. Gdy jednak noworodek okazuje się chory, jest to traumatyczne doświadczenie. Przekonała się o tym para z USA. 

Amanda i Justin długo wyczekiwali narodzin córeczki. Gdy w końcu urodziła się, ich radość nie trwała długo, bo Braylee zachorowała od razu po narodzinach. Z jej kolorem skóry zaczęło dziać się coś złego - dziewczynka zaczęła dziwnie żółknąć. Do tego bardzo źle się czuła i była wyjątkowo markotna. 3 lutego 2016 roku jej rodzice dowiedzieli się, że choruje ona na bardzo rzadką chorobę: niedrożność przewodów żółciowych. Jej stan był wtedy krytyczny. Amanda i Justin byli zdruzgotani. Rodzice nie poddali się i postanowili, że będą walczyć o życie dziewczynki. Po debacie z lekarzami, postanowiono, że jej wątroba zostanie operacyjnie połączona z jelitami. Próba jednak nie powiodła się i nie przyniosło to żadnych rezultatów. Przed nimi było dopiero najgorsze. 

Stan dziewczynki systematycznie się pogarszał. Lekarze byli bezradni. Braylee musiała przejść przeszczep wątroby, czas gonił, jednak a nie było żadnego dawcy.

Kliknij "następna strona", żeby zobaczyć jak, potoczyły się losy tej ślicznej dziewczynki

Zobacz także:

1. Kobieta umierająca na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Po 18 godzinach mąż spojrzał na nią i wybuchnął płaczem

2. Wielki horoskop walentynkowy niesie wiele niespodzianek. Jeden znak czeka bolesna zdrada, ogromnie współczujemy

3. Jeśli kot wysyła choć 3 z 9 znaków, bardzo kocha właściciela. Rzadko zdarza się wynik 9/9

4. 7 znaków, że Twój partner nie nadaje się na męża. Szkoda czasu, lepiej omijać go szerokim łukiem

Następna strona