Wszyscy bezczelnie ubliżali jej dziecku za wygląd nosa. Po 3 latach przeszedł operację, która totalnie go odmieniła

Dziecko
Facebook / AmyPoole
Wstecz

1 z 10

Dalej

Na świecie pojawiło się nietypowe dziecko

Dziecko, które wkrótce miało przyjść na świat, było wielkim spełnieniem marzeń Amy Paul. Kobieta była w drugiej ciąży, kiedy usłyszała od lekarzy przerażające informacje. Nigdy by nie przypuszczała, że to, co powie jej lekarz prowadzący ciążę, zmieni jej życie w tak znaczący sposób. W najgorszych koszmarach nie brała pod uwagę, jak okrutni potrafią być ludzie. 

Pierwsza ciąża Amy Paul przebiegła bez zastrzeżeń, spodziewała się więc, że w przypadku pojawienia się kolejnego dziecka, nie powinno być żadnych komplikacji. Przez dłuższy czas trwania ciąży, lekarze informowali ją, że z jej maluszkiem jest wszystko dobrze, a jego rozwój przebiega prawidłowo. Podczas kontrolnego badania USG jednak straszna prawda wyszła na jaw. 

Położna poinformowała kobietę, że jej dziecko urodzi się, ale będzie wyglądało inaczej niż wszystkie noworodki. Okazało się, że na twarzy chłopca zaczęła rosnąć dziwna narośl, która powiększała się wraz z rozwojem dziecka w brzuchu matki. Kobieta niezrażona diagnozą lekarską, postanowiła urodzić dziecko i obdarzyć je bezwarunkową miłością, niezależnie od tego, jak będzie wyglądało. 

Niestety, chociaż synek otoczony był najcudowniejszą opieką mamy, to jednak przypadkowi przechodnie czy inne dzieci, szydziły z niego i jego oryginalnego wyglądu. 

W związku z nieustającymi szykanami, mama postanowiła zrobić wszystko, by życie maluszka było łatwiejsze i żeby w dorosłym życiu nie musiał borykać się z nieustającą krytyką. Jej dziecko przeszło operację, po której jego wygląd zmienił się nie do poznania. Teraz jej synek wygląda zupełnie normalnie, a po dziwnym zjawisku na jego twarzy zostały tylko zdjęcia. 

Kliknij Następna strona, by zobaczyć, jak dziś wygląda Ollie.

 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przerażający wypadek skoczka w Kuusamo. Runął z wysokości przez ogromny podmuch wiatru
  2. Horoskop na grudzień: kilku znakom zodiaku grozi niebezpieczeństwo
  3. 9 produktów, które pomagają w walce z depresją lepiej niż drogie leki z apteki. 7. zjesz z wyjątkową przyjemnością

 

źródło: Facebook

Następna strona