Dzieciństwo syna Meghan Markle nie będzie usłane różami. Absurdalne zakazy, których musi przestrzegać mały książę

meghan markle
Instagram.com/theroyalfamily
Wstecz

1 z 13

Dalej

Dzieciństwo pierwszego syna Meghan Markle i Harry'ego będzie nieco odbiegało od dzieciństwa innych dzieci. Wieść o jego narodzinach spowodowała zarówno w rodzinie królewskiej, jak i w mediach nieprzewidywalny entuzjazm. Dotąd obserwatorzy skupiali się jedynie na przywilejach, jakie niesie za sobą bycie dzieckiem książąt Sussex. Warto pamiętać, że z tytułem księcia wiążą się nie tylko przywileje, ale również zakazy, których będzie musiał przestrzegać. Przedstawiamy te najbardziej absurdalne.

Meghan Markle urodziła 6 maja 2019 roku. O godzinie 5:26 przyszedł na świat chłopiec ważący 3,26 kilogramów. Potomek książęcej pary dostał imiona, Archie Harrison. Radosna nowina o narodzinach nowego członka rodziny królewskiej szybko obiegła cały świat. Ponieważ ciąża księżnej Sussex owiana była tajemnicą, obserwatorzy wydarzeń z niecierpliwością oczekiwali wiadomości o płci dziecka, a następnie o jego imionach.

Imię wybrane przez Meghan i Harry'ego wywołało niemałe zdziwienie. Dotąd w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie wystąpiło ono bowiem ani razu. Pierwotnie Archie było zdrobnieniem od Archiebald, teraz występuje też samodzielnie. Para książęca nie sprecyzowała, którą wersję wybrała dla swojego syna.

W środę książęca para pokazała potomka światu, wszyscy byli zauroczeni małym księciem. Wielka Brytania jest absolutnie zakochana w nowym członku rodziny królewskiej. Wszyscy skupiają się na przywilejach, jakie niesie za sobą bycie Royal Baby, zazdroszczą synowi Harry'ego urodzenia się jako arystokrata. Nikt jednak nie skupia się na tym, jak duża presja ciąży na małym chłopcu.

Na dworze królewskim panuje bardzo dużo zasad, których trzeba przestrzegać. Jego dzieciństwo nie będzie usłane różami i beztroską jak w większości przypadków. Od najmłodszych lat mały książę będzie musiał podporządkowywać się nakazom panującym od pokoleń. Z jednej strony możemy pomyśleć, że fajnie jest być potomkiem książęcej pary, z kolei z drugiej strony nie jest to, jak mogłoby się wydawać, sielanka.

Niektóre z zasad budzą skrajne emocje. Rodzina królewska ma spore wymogi względem nawet najmłodszych członków. Są zasady, które można uznać za absurdalne. Przedstawiamy 11 z nich.

Kliknij "Następna Strona".

 

Następna strona