Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

Dzieci
instagram
Wstecz

1 z 7

Dalej

Rodzina Królikowskich

Dzieci Pawła i Małgorzaty Królikowskich już przed świętami dowiedziały się, że ich tata trafił do szpitala, gdzie przebywa do dzisiejszego dnia. Razem z mamą, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską czuwają przy łóżku ojca i drżą z niepokojem o stan jego zdrowia. 

Ostatnio w mediach pojawiły się niezmiernie smutne doniesienia, najprawdopodobniej w związku z pobytem w szpitalu na oddziale neurochirurgii. Ulubiony aktor z serialu "Ranczo" będzie wymagał specjalistycznej opieki lekarskiej. Pojawiła się nawet wiadomość, że Paweł Królikowski wyjedzie za granicę, gdzie zajmą się nim najlepsi lekarze.

Paweł Królikowski ze związku ze swoją żoną, Małgorzatą ma pięcioro dzieci. Najstarszy z nich, Antoni Królikowski, tak jak rodzice, zajmuje się aktorstwem. Jego twarz jest znana wszystkim Polakom, młody aktor wystąpił w wielu popularnych produkcjach. Niedawno wziął udział w filmie Patryka Vegi, który już niedługo będzie miał swoją premierę. 

Jednak Antoni Królikowski to tylko jeden z trzech synów Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, a jak wygląda reszta ich pociech i czym się zajmują? Tego dowiesz się, klikając Następna strona. 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Niezwykle uroczy owczarek niemiecki. Ma już 2 lata, a wygląda jak szczeniak
2. Kosztuje kilka złotych, a działa cuda. Wybiela zęby, leczy kaca i problemy żołądkowe
3. Nigdy nie wkładaj ich do zmywarki. Jeśli tak robisz, popełniasz ogromny błąd
4. Potrawy z PRL, których nigdy nie zapomnimy. Na samo wspomnienie cieknie ślinka

Następna strona