To miało być przyjemne popołudnie dziadka z wnuczkiem. Mężczyzna nie żyje, dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Dziadek
YouTube/NYRKOWSKI
Wstecz

1 z 7

Dalej

Dziadek z wnuczkiem wspólnie pracowali przy żniwach kiedy starszy mężczyzna stracił kontrolę na kierowanym traktorem. Niestety pojazd uległ wypadkowi, w wyniku którego 81-latek zmarł, a dziecko zostało ciężko ranne przewiezione do szpitala. Przybliżamy szczegóły tragedii, która wstrząsnęła Polską.

Dziadek prowadził traktor z przyczepką wypełnioną po brzegi, a towarzyszył mu jego 8-letni wnuczek. W trakcie jazdy wypadli z kabiny pojazdu, która przewróciła się na nich przygniatając mężczyznę i raniąc chłopca. Do tego nieszczęśliwego wypadku doszło w Mikołowie. Na miejsce szybko wezwano służby, które błyskawicznie zajęły się poszkodowanymi. Mimo starań ratowników nie udało się uratować dziadka, który zginął na miejscu. 8-letni chłopiec został ewakuowany do szpitala. 

Według świadków przyczyną wypadku była przeładowana kilkoma tonami ładunku przyczepa bez systemu hamowania oraz duża krzywizna terenu. Droga w tamtym miejscu prowadzi blisko 700 metrów w dół zbocza i kończy się ostrym zakrętem, co samo w sobie sprawia dodatkowe zagrożenie. Mieszkańcy okolicy wielokrotnie w przeszłości próbowali naprawić drogę zasypując ubytki ziemią nawiezioną z pól.

81-latek nie zdołał zapanować nad przeciążoną przyczepą traktora na ostrym zakręcie w wyniku czego pojazd stracił równowagę i przechylił się. Z kabiny wypadł mężczyzna i jego 8-letni wnuczek, którzy zaraz zostali przygnieceni ciężką maszyną. Dziadek mimo akcji ratunkowej zginął na miejscu, a dziecko zostało śmigłowcem ewakuowane do szpitala.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcia z miejsca wypadku.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!
2. Tata utopił się wraz ze swoją malutką córeczką. Gdy poznacie powód, popłaczecie się
3. Popek przekroczył wszelkie granice. Te zachowania wprawiają w osłupienie

Następna strona