Przez tydzień piła miksturę z drożdży wg receptury babci. Niesamowity efekt, teraz wszyscy pytają o przepis

Drożdże
Wikimedia Commons Hellahulla CC BY-SA 4.0
Wstecz

1 z 7

Dalej

Przez tydzień piła miksturę z drożdży wg receptury babci. Niesamowity efekt, teraz wszyscy pytają o przepis

Drożdże spożywcze to żywe, jednokomórkowe grzyby, które żywią się cukrami prostymi. Zawierają wiele cennych dla naszego organizmu minerałów i witamin. Nasze babcie przyrządzały z nich zdrowotną miksturę. Jej regularne spożywanie daje niesamowite efekty.

Drożdże to przede wszystkim skarbnica witamin z grupy B. Zawierają również fosfor, żelazo, potas, cynk, magnez, jod, selen, chrom oraz biotynę czyli składnik wielu kosmetyków i suplementów diety, który poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci. Nasze babcie przyrządzały zdrowotną miksturę według specjalnej receptury. Jej regularne spożywanie daje niesamowite efekty. Warto wypróbować ją samemu i przekonać się, jak wspaniały wpływ na cały organizm ludzki ma ten niepozorny produkt spożywczy.

Pewna kobieta postanowiła wypróbować przepis i piła napój przez tydzień. Już wtedy zauważyła niesamowite rezultaty, o wiele lepsze niż po stosowaniu suplementów diety. Kiedy opisała je w sieci wszyscy zaczęli prosić, by podzieliła się recepturą. Warto przekonać się na własnej skórze, co może dać regularne picie specyfiku.

By poznać przepis na specjalną miksturę, kliknij "Następna Strona"

Zobacz także:

  1. Dobijające nagranie. Prezydent Torunia został zapytany o wybory, zaczął płakać w programie na żywo
  2. Jak bezpiecznie założyć i zdjąć rękawiczki ochronne? Najważniejsze kroki, które uchronią nas od potencjalnego zakażenia
  3. Ważne, lekceważone i nietypowe objawy koronawirusa. Wszystko, co trzeba o nich wiedzieć
  4. Jan Paweł II zmarł dokładnie 15 lat temu. Podczas pogrzebu działy się nieprawdopodobne rzeczy, po latach wciąż zadziwiają

źródło: Interia

Następna strona