Dorota Szelągowska pochwaliła się posiadłością. Luksus odbiera mowę [FOTO]

Dorota Szelągowska
Facebook / Dorota Szelągowska
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dorota Szelągowska jak nikt inny potrafi odmienić każde wnętrze, nawet te, które na pozór może nam się wydawać nie do odratowania. W ostatnim czasie zajęła się własnym mieszkaniem i urządziła kuchnię, na której widok zwala z nóg. Na swoim Facebooku co jakiś czas uchylała rąbka tajemnicy, a teraz zdecydowała się pochwalić efektem końcowym. Całość wygląda zjawiskowo! Luksusowe cztery ściany, jakie pokazała prezenterka, odbierają mowę.

Dorota Szelągowska słynie jako prowadząca programu "Dorota Was urządzi", emitowanego przez stację TVN Style. Tam od ręki dokonuje rzeczy niemożliwych! Niezwykła metamorfoza w trzy dni, której koszt nie przekracza ośmiu tysięcy złotych, luksusowa wanna z widokiem na rozległą panoramę miasta w maleńkiej łazience, zaczarowany ogród na malutkim balkonie czy romantyczna sypialnia dla dwóch zupełnie różniących się od siebie osób. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, co z resztą wielokrotnie już udowodniła.

Jej wyobraźnia nie zna granic. Projektantka wnętrz potrafi zdziałać cuda nawet w najmniejszej przestrzeni, na którą z reguły właścicielom brakuje już pomysłów. Łazienki, kuchnie, przedpokoje, tarasy i balkony. Każda „demolka” w wykonaniu ekipy remontowej programu kończy się spektakularnym sukcesem, któremu przygląda się pokaźna ilość osób w naszym kraju.

Po tym, jak na swoim Facebooku oznajmiła, że postanowiła w końcu wyremontować swoją kuchnię wszyscy czekali z niecierpliwością na efekt końcowy. Gwiazda co jakiś czas uchylała obserwatorom rąbka tajemnicy, a ci za każdym razem w komentarzach snuli domysły "co to będzie". Chociaż prezenterka przyznaje, że sama dla siebie nie była łatwą klientką, a swoimi nietypowymi pomysłami dużo ryzykowała, to efekt zdecydowanie zwala z nóg. Fani są oczarowani pięknym wnętrzem, którym się pochwaliła. Na taki luksus z pewnością nie każdy może sobie pozwolić.

Dorota Szelągowska ma również niezwykły dar robienia fantastycznych rzeczy praktycznie z niczego. Nic się nie zmarnuje, a wszystko jak najbardziej może się przydać do ponownego użytku. Stare meble czy bibeloty, których już od dawna się nie używa zawsze znajdą nowe zastosowanie po tym, jak projektantka podaruje im drugie życie.

W komentarzach pod postem, w którym podzieliła się zdjęciami swojej posiadłości, zawrzało w komentarzach. Wszyscy śledzący jej poczynania byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak się urządziła. Nietypowe, odważne połączenia kolorów skradły serca jej fanów.

Przedstawiamy zdjęcia posiadłości jednej z najpopularniejszych polskich prezenterek telewizyjnych. Na ich widok może odebrać Wam mowę.

Kliknij "Następna Strona" żeby zobaczyć, w jakim luksusie żyje Szelągowska.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Sławomir zaprezentował swojego pytona. Oto największe skandale wokół cesarza disco polo
2. 20 panien młodych, które zdecydowanie powinny powiedzieć NIE przy wyborze sukni ślubnej. 19 zdjęcie to prawdziwy sztos
3. Nie chcesz mieć raka? Wystrzegaj się jedzenia tych popularnych 12 rzeczy, mogą powodować nowotwór

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu