Dorota Szelągowska pokazała co trzyma w szafie. Widok wprawia w osłupienie, duże niespodzianki dla fanów

Dorota Szelągowska
Instagram / Dorota Szelągowska
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dorota Szelągowska jakiś czas temu na swoim Instagramie pochwaliła się tym, co ma w swojej szafie. Widok może zwalić z nóg, chyba nikt nie spodziewał się, co gwiazda TVN-u może tam przechowywać. Sprawdźcie zdjęcia, może zainspirują was do zmian, które wprowadzicie w swoich szafach.

Dorota Szelągowska w ostatnim czasie zrobiła remont mieszkania, którego efektami pochwaliła się w programie "Dzień Dobry TVN". Fani byli pod ogromnym wrażeniem, jak piękne wnętrza urządziła gwiazda. Ostatnio postanowiła dodatkowo dać fanom zajrzeć do swojej szafy, a widok tego, co się tam znajduje, zaskoczył wszystkich.

Kobieta zajmuje się udzielaniem porad na temat urządzania wnętrz i przechowywania rzeczy. Ostatnio, chcąc przekazać swoim fanom, jak i gdzie można przechować odkurzacz, posłużyła się własnym przykładem, a jednocześnie zaprezentowała zawartość swojej szafy. Oprócz odkurzacza można tam dostrzec także wiele innych, ciekawych rzeczy.

Nie da się zaprzeczyć, że wnętrza, które zaprojektowała dla siebie, są nie tylko piękne, ale też niesamowicie funkcjonalne. W jednej szafie znalazło się miejsce, by pomieścić wszystkie niezbędne w gospodarstwie domowym sprzęty. Fani byli pod wrażeniem i na pewno poczuli się zainspirowani do przemeblowania w swoich mieszkaniach. Gwiazda opowiedziała, jak w najlepszy sposób zagospodarować przestrzeń.

- Nie chodzi o to, żeby było drogo. Chodzi o to, żeby mieć pomyślunek - podkreśliła.

Jak widać, tego pomyślunku jej zdecydowanie nie zabrakło, a te zdjęcia są tego dowodem. Sprawdźcie, co Szelągowska ma w swojej szafie. Ten widok na pewno was zaskoczy.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć zdjęcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Bananowa delicja zachwyci nawet teściową. Cudowne ciasto bez pieczenia, zawsze się udaje
2. Miliony ludzi oglądały zdjęcia tego kota i nie bez powodu. Niestety, właśnie przekazano wyjątkowo tragiczne informacje
3. Zaniedbana kobieta spędziła kilka godzin u stylisty, efekt powala na kolana. Wygląda jak bogini, mąż będzie zachwycony
4. Lekarze alarmują, nowotwór dolnej wargi jest wyjątkowo podstępny, daje niepozorne objawy. Krwawienie dziąseł jest jednym z nich
 

Następna strona