Donald Tusk wolałby się do tego nie przyznawać. Sekrety jego przeszłości szokują

Donald Tusk sekrety z przeszłości
youtube.com/Onet News
Reklama
Wstecz

1 z 10

Dalej

Donald Tusk od najmłodszych lat ciężko pracował, aby zapewnić sobie odpowiedni standard życia. Oczywiście, jak wielu młodych ludzi robił również dość niestosowne rzeczy. Jego przeszłość skrywa wiele tajemnic, o których zapewne nie chciałby już dzisiaj pamiętać. Zapraszamy do naszej galerii, w której poznacie szokujące sekrety byłego premiera Rzeczpospolitej Polskiej.

Donald Tusk już jako młody chłopak miał skłonności do robienia wielu nieodpowiednich rzeczy. Przeszłość byłego premiera Rzeczpospolitej Polskiej skrywa sporo faktów, o których prawdopodobnie nigdy byście nie pomyśleli.

Przewodniczący Rady Europejskiej za młodu nie należał do grona najgrzeczniejszych osób. Można powiedzieć, że zdecydowanie starał się korzystać z życia. Chciał próbować nowych rzeczy. Nie bał się również ponosić ryzyka. Myślicie, że taka osobowość pomogła mu w osiągnięciu sukcesu politycznego?

Były premier ponoć nie stronił od alkoholu, a nawet zdarzało mu się popalać suszone konopie. Taki tryb życia być może był spowodowany problemami rodzinnymi. Polityk wyznał w jednym z wywiadów, że jego relacje z ojcem nie należały do najlepszych.

Donald Tusk nie wahał się długo przed podjęciem jednej z najważniejszych decyzji w jego życiu. Mowa o relacji z żoną Małgorzatą Sochacką, z którą zdecydował się związać węzłem małżeńskim już po kilku miesiącach znajomości. Ponoć pracował przy sprzątaniu statków, aby zarobić na ślub. Zarobek przekazał wówczas swojej ukochanej, która miała zapisać ich w Urzędzie Stanu Cywilnego. Niestety, w tamtym momencie się to nie udało, gdyż partnerka wydała po drodze całą kwotę na buty. To z pewnością nie był dobry dzień dla byłego premiera RP.

Kolejną dość kontrowersyjną sytuacją, o której polityk zapewne chciałby zapomnieć, było niestosowne zachowanie wobec księdza. Tusk być może chciał wyróżnić się spośród swoich znajomych i zbuntował się podczas rozmowy z duchownym.

Szalone życie przyszłego przywódcy politycznego niosło ze sobą również wiele eksperymentów dotyczących jego fryzury oraz ubioru. Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie więcej szokujących sekretów z przeszłości przewodniczącego Rady Europejskiej.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNE".)

Następna strona

Komentarze 0

Ocena artykułu