Donald Tusk pokazał klasę, Duda zachwycił stylem. Najciekawsze aukcje WOŚP 2019

Autor Patryk Stachera - 15 Stycznia 2019

Donald Tusk jest tylko jedną ze sławnych osób, które zdecydowały się wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Każdego roku na jednym z portali pojawiają się aukcje, w których gwiazdy starają się zebrać dodatkowe pieniądze na rzecz fundacji. Na tegorocznych licytacjach znalazło się m.in. prywatne spotkanie z jednym z najlepszych piłkarzy świata, Robertem Lewandowskim. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie najciekawsze z aukcyjnych ofert.

Gwiazdy każdego roku starają się wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej było tym razem. Na jednym z portali aukcyjnych pojawiły się licytacje, na których sprzedawane są przeróżne ciekawe rzeczy przekazane przez znanych ze świata show-biznesu oraz polityki. Wśród ofert znalazły się nie tylko przedmioty. Prywatne spotkania ze sławami to również bardzo dobry pomysł na zebranie większej ilości pieniędzy na rzecz fundacji.

Donald Tusk zaproponował, że zwycięzca oferowanej w jego imieniu aukcji będzie mógł spędzić z nim dzień. Biorąc pod uwagę wciąż wysoki poziom popularności byłego premiera, oferta ta może wydać się dla wielu niesłychanie atrakcyjna. Trudno się dziwić, że osiągnęła wysoką cenę.

Andrzej Duda również znalazł się pośród darczyńców. Nasz prezydent zdecydował się wystawić na sprzedaż swoją góralską kurtkę, którą często zakładał na wyjazdy w góry. Politycy nie byli oczywiście jedynymi wśród pomagających. WOŚP z prośbą wsparcia zwróciło się również do aktorów, muzyków czy sportowców.

Robert Lewandowski był kolejną gwiazdą, która zdecydowała się pomóc, oferując zwycięzcy spotkanie i lunch ze sobą. Aukcja z udziałem piłkarza przekroczyła 130,000 zł. Z podobną inicjatywą wyszła również Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka postanowiła, że ze zwycięzcą pójdzie na kolacje. Poza sławami na licytacjach pojawiły się różne drogocenne przedmioty. Jednym z nich jest zabytkowy Rolls-Royce, którego wartość na licytacji zdążyła już przekroczyć 200,000 zł.

Do tej pory najdroższą aukcją w całej historii WOŚP pozostaje jednak dzień spędzony z Donaldem Tuskiem w Brukseli, który został wylicytowany za 740 tysięcy złotych. Czy w tym roku uda się pobić ten rekord?

Z ponad 48 tys. internetowych licytacji na rzecz 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać już ponad siedem milionów złotych. Z pewnością organizatorzy będą zadowoleni z tak dużego wsparcia.

Donald Tusk, Robert Lewandowski czy Barbara Kurdej-Szatan to tylko niektóre znane nazwiska, które przyczyniły się do zgromadzenia tak wielkiej kwoty. Zapraszamy do naszej galerii, w której zobaczycie najciekawsze licytacje na rzecz fundacji.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News