Don Vasyl tonie w długach. Ale jak zobaczycie jego złoty dom i królewskie wnętrza, padniecie

Don Vasyl
Screen / Superexpress
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Don Vasyl ma poważne problemy finansowe, z którymi boryka się już od sześciu lat. 69-letni mężczyzna ma na głowie komornika, który nie daje mu spokoju. Mimo to mieszka w pięknej posiadłości, która wygląda, jakby była warta miliony. Jak zobaczycie królewskie wnętrza jego złotego, bogatego domu, opadnie wam szczęka.

Don Vasyl to romski piosenkarz, kompozytor, autor tekstów piosenek, poeta i animator ruchu kulturalnego polskich Cyganów. 15 lipca 2017 roku w Ciechocinku został laureatem Nagrody imienia Ryszarda Ulickiego. Swego czasu mógł cieszyć się ogromną popularnością.

Kiedy mężczyzna wchodzi na scenę, porywa ludzi do tańca, a na jego twarzy pojawia się uśmiech, na pierwszy rzut oka można dostrzec, że to, co robi, sprawia mu ogromną radość. Można byłoby zatem pomyśleć, że Don Vasyl jest bogaczem, który nie ma żadnych zmartwień ani problemów. Prawda jednak znacznie mija się z tym wyobrażeniem. Ten romski gwiazdor ma ogromne kłopoty finansowe, których nie jest w stanie spłacić. Urosły do tak kolosalnych kwot, że pokrycie ich graniczy z cudem. Wszystko przez to, że ludzie, którzy zajmowali się jego firmą, nie rozliczali się z urzędem skarbowym. Artysta postanowił powierzyć swoje finanse specjalistom, którzy mieli się wszystkim zająć, jednak nie spełnili swoich obowiązków, a konsekwencje ich czynów mężczyzna ponosi do dziś.

Mimo to mieszka w niesamowitej posiadłości, która robi wrażenie. Wnętrza jego domu mogą sugerować przepych i bogactwo. Dominuje w nich złoty i czerwony kolor. Ten dom to marzenie niejednej osoby. Zdjęcia tych pięknych wnętrz powalają na kolana.

Kliknij Następna Strona, żeby je zobaczyć.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Adoptowała ze schroniska maltretowanego pitbulla. Po 2 tygodniach przecierali oczy na jej widok, zdjęcia w sieci
2. Ostatnia cyfra w roku Twojego urodzenia zdradza o Tobie całą prawdę. Nawet tę, do której nigdy się nie przyznasz
3. Myłaś kiedyś twarz wódką? Efekty są piorunujące, ten sposób podbija sieć
4. Kształt paznokci ujawnia o Tobie całą prawdę. Zdziwisz się, jakie Twoje sekrety można z nich wyczytać
 

Następna strona