Fenomenalne patenty na przedłużenie świeżości produktów. Wyjątkowo przydatne podczas kwarantanny

Domowe triki sprawdzą się w czasie kwarantanny. Nie będziecie narzekać na psujące się jedzenie
flickr.com Tasha
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Domowe triki sprawdzą się w czasie kwarantanny. Nie będziecie narzekać na psujące się jedzenie

Domowe triki już nie raz pomogły gospodyniom domowym - dowiedziały się, jak umyć okna i podłogi bez zostawiania smug, jak oczyścić srebrną biżuterię czy jak doczyścić z tłuszczu chociażby piekarnik. Pozostańmy w kuchni: przedstawiamy 10 trików, jak przedłużyć trwałość i świeżość produktów. Przyda się w czasie kwarantanny.

Wiele osób na wieść o koronawirusie zrobiło ogromne zapasy: napoje, makarony, ryże, sosy, mięso, warzywa, owoce były masowo wykupowane w sklepach. Jednak teraz niektórzy mają problem, ponieważ obawiają się o świeżość i trwałość swoich zakupów.

Nie wystarczy trzymać wszystkich produktów w ciemnym i chłodnym miejscu - z niektórymi należy obchodzić się kompletnie inaczej, jeśli nie chcemy wyrzucić ich potem na śmietnik. Dzięki wskazówkom dowiesz się, jak zadbać o żywność, nie tylko w czasie kwarantanny. Warto zapamiętać triki i korzystać z nich w przyszłości.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, jak zadbać o swoje domowe zapasy. Dzięki zastosowaniu tych trików, nic nie wyląduje w koszu na śmieci.

Zobacz także:

  1. Znalazł psa na wysypisku śmieci, jego stan był krytyczny. Lekarza zdruzgotał jego widok, zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  2. Osoby wyzdrowiałe z koronawirusa zdradziły całą prawdę. 13. objawów, które trzeba zapamiętać
  3. Jamnik bardzo nudził się na spacerach. Znalazł genialną zabawę, zdjęcia rozkładają na łopatki
  4. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów

Źródło: Genialne

Następna strona