Przenigdy nie wyrzucaj papierowych opakowań po jajkach. Można je wykorzystać w fenomenalny sposób

Domowe triki
Pinterest
Wstecz

1 z 12

Dalej

Domowe triki

Domowe triki, w których wykorzystuje się na pierwszy rzut oka nieprzydatne przedmioty, to hit wśród gospodyń. Szczególnie teraz, na fali bycia eko i szeroko stosowanego recyklingu. W galerii zobaczycie co można zrobić ze zwykłą wytłoczką po jajkach.

Domowe triki nigdy nie były prostsze. Zastanówmy się, do czego może służyć papierowy pojemnik po jajkach - zazwyczaj wiele osób zabiera ze sobą pudełka na targ, aby mieć gdzie schować jajka prosto z farmy. Mało kto wie, że wytłoczka ma świetne zastosowanie również w domu.

W galerii zobaczycie świetne rozwiązania, które sprawdzą się w kuchni, szyciu, przy zabawie w dziećmi i, o dziwo, w ogrodzie. Jak to możliwe? Wystarczy przypatrzeć się pierwszemu slajdowi.

Mimo, że papier z łatwością może zostać poddany recyklingowi, to grubsza wytłoczka może posłużyć nam jeszcze do kilku rzeczy. Nie trzeba wydawać pieniędzy na specjalne, plastikowe gadżety.

Kliknij "Następna strona", aby poznać pierwszy trik, do którego można wykorzystać papierową wytłoczkę po jajkach. Kolejne rozwiązania również sprawią, że złapiesz się za głowę - to takie proste!

Zobacz także:

  1. Wyglądają na szczęśliwą parę, ale prawda zwala z nóg. Inne zdjęcia pokazują, jak naprawdę wygląda ich związek
  2. Życie z tym psem to nie przelewki. Bailey waży ponad 70 kilogramów
  3. Zabójca córki Eleni został przedwcześnie zwolniony z więzienia. Słowa, które padły tuż po jego wyjściu, do dzisiaj wywołują łzy
  4. Podczas remontu znalazł w domu dziecięcą trumnę. Zajrzał do środka i zamarł

Źródło: Webniusy

Następna strona