Po prostu rozciął rolkę po papierze toaletowym. Efekt jest niesamowity, każdy zechciałby mieć je w domu

Domowe triki, rolka po papieże toaletowym
youtube/designedby.CesarChavez
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Do czego możesz wykorzystać rolki po papierze toaletowym?

Domowe triki potrafią zwalać z nóg. Sposobów na wykorzystanie banalnych przedmiotów codziennego użytku z każdym dniem pojawia się w sieci coraz więcej. Trik, który chcemy teraz zaprezentować, deklasuje wszystkie inne i jednocześnie jest świetnym sposobem na recykling. 

Domowe triki są w stanie nieźle zaskoczyć. Chyba każdy zgodzi się, że zdecydowanie najwięcej trików dotyczy gotowania oraz sprzątania -patenty na odnawianie sprzętów kuchennych, szybsze krojenie warzyw i owoców czy chociażby receptury na ekologiczne preparaty do mycia np. okien czy podłóg. Cały internet aż kipi od kolejnych pomysłów i trudno jest wybrać jeden najlepszy. 

Tymczasem my przedstawiamy świetny trik na wykorzystanie rolek po papierze toaletowych, które najczęściej po prostu wyrzucamy do kosza. Autor postanowił pochwalić się internautom tym, jakie znalazł dla nich zastosowanie. Po przecięciu ich na pół i złączeniu ze sobą stworzył niebywałą dekorację. Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób kreatywnie spędzić czas z dziećmi - to będzie doskonałe rozwiązanie. Koniecznie wypróbuj, a gwarantujemy, na efekt końcowy nie będziesz mógł się napatrzeć. 

Kliknij "Następna strona", by poznać wszystkie kroki. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Niewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcej
  2. Genialna misktura z mleka i dwóch dodatków. Stawia na nogi, polecają ją lekarze
  3. Michał Wiśniewski ma wirusa HIV? Mocne oskarżenia jego byłej żony, opublikował wyniki badań

Następna strona