Tatuaże polskich gwiazd. Niektóre z nich to prawdziwa wiocha!

Dominika Tajner
Instagram / Dominika Tajner
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Tatuaże mają zdobić nasze ciało, urozmaicać jego wygląd, wyróżniać nas spośród reszty ludzi, niektórzy jednak zdecydowali się na dzieła, których teraz z pewnością żałują. Jedną z takich gwiazd jest Dominika Tajner, która na przedramieniu wytatuowała sobie imię byłego męża. Tatuaż powinien być decyzją przemyślaną, w końcu zostanie z nami do końca życia. Przedstawiamy gwiazdy, które na pewno chciałyby cofnąć czas i nigdy nie popełnić ponownie błędu, na który teraz muszą patrzeć każdego dnia.

Dominika Tajner zdecydowała się wraz ze swoim ówczesnym małżonkiem, Michałem Wiśniewskim, na bardzo odważny krok. Para wytatuowała sobie swoje imiona na przedramieniach. Po ośmiu latach bycia w związku postanowili jednak się rozstać, a co z tatuażami? Jak dowiadujemy się z Instagrama Dominiki, kobieta jest w trakcie usuwania swojego dzieła, które okazało się nie do końca trafne.

Decyzja o wykonaniu takiego zabiegu, jakim jest tatuaż, powinna być bardzo dobrze przemyślana. Trzeba liczyć się z tym, że to dzieło będziemy oglądać każdego dnia. Można poddać się zabiegowi usuwania, jednak mimo wszystko jakieś ślady zawsze zostają. Zabiegi usuwania tatuażu nie gwarantują stuprocentowego pozbycia się tuszu spod skóry. Istnieje możliwość przykrycia go innym rysunkiem, ale to też może wyglądać nie do końca estetycznie.

Celebryci, którzy są ciągle pod ostrzałem paparazzi powinni zwracać szczególną uwagę na to, co sobie tatuują. Ich ozdoby będą oglądać setki tysięcy osób i na pewno nie unikną licznych komentarzy dotyczących tego, co noszą na swojej skórze.

Tatuaże często mają dla posiadacza znaczenie sentymentalne, dlatego, nawet jeśli wyglądają źle to osoby posiadające je, nie wstydzą się ich. Nie zawsze jednak tak jest. Czasami po prostu idziemy za czymś, co jest modne, mijają lata, moda przemija, a my zostajemy z tym, na co się zdecydowaliśmy kilka lat wstecz.

Decydując się na zrobienie sobie tatuażu należy przejrzeć portfolio artysty, do którego się wybieramy, bo nie każdy specjalizuje się w takiej technice, w jakiej wyobrażamy sobie swoją wizję. Jak widać, niektóre z gwiazd wybrały się do pierwszego lepszego studia, a skutki tej wizyty nie są do końca zadowalające. Przedstawiamy tatuaże polskich gwiazd, których wygląd pozostawia wiele do życzenia.

Kliknij "Następna Strona".

Następna strona