Jak schudła Dominika Gwit? Aktorka straciła 50 kilogramów, oto jej recepta na sukces

Dominika Gwit
Fot. screenshot TVN / Instagram / Gala
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dominika Gwit i jej metamorfoza to coś, o czym przez pewien czas było bardzo głośno. Media podziwiały przemianę aktorki, a wszyscy zachodzili w głowę, jak tego dokonała. Udało jej się zrzucić aż 50 kilogramów, to nieprawdopodobny wynik, którego można pozazdrościć. Przedstawiamy sposób Dominiki, dzięki któremu udało jej się osiągnąć tak duży sukces.

Dominika Gwit to 31-letnia aktorka i dziennikarka. Kobieta nigdy nie należała do wychudzonych dziewczyn o figurze modelki. W 2014 roku udało jej się schudnąć 50 kilogramów. Dieta i systematyczne ćwiczenia sprawiły, że osiągnęła wymarzoną wagę.

Kilka miesięcy później Dominikę niestety dopadł efekt, którego wszyscy podczas odchudzania się obawiają, czyli jo-jo. Aktorka przestała się odchudzać, twierdząc, że wcale nie jest jej to potrzebne do szczęścia i że wcale nie chce być chuda.

Dominika Gwit miała indywidualnie dobraną dietę i program treningowy, co pozwoliło jej na osiągnięcie założonego na początku celu. Jej wyjściową wagą były 104 kilogramy. Jak sama twierdzi kluczem do sukcesu była cierpliwość i systematyczność. Kobieta bardzo skrupulatnie stosowała się do zaleceń dietetyka. Zrzucenie 50 kilogramów zajęło jej 10 miesięcy.

Kilka miesięcy po spektakularnej metamorfozie, która była na językach całego kraju Dominika zaczęła znowu tyć. Aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że w pewnym momencie była tak pochłonięta i sfokusowana na odchudzanie, że na tym opierało się jej całe życie i nic poza tym. Popadała w obsesję i ważne były dla niej tylko spadające cyferki na wadze.

Mówi, że wcale nie była szczęśliwa, prowadząc taki tryb życia. Utrzymanie osiągniętej wagi było dla niej ciężkim wyzwaniem nie tylko fizycznym, ale i psychicznym. Przyznaje, że czuła się jak niewolnik diety.

W 2016 roku aktorka wydała książkę „Moja droga do nowego życia”, gdzie opisała swoje zmagania z nadwagą i z nieustanną presją otoczenia, aby być chudszą.

Najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele i zaakceptować siebie takim, jakim się jest, a kobieta cały czas podkreśla że udało jej się tego dokonać. Przedstawiamy zdjęcia z metamorfozy Dominiki i zdradzamy szczegóły jej diety.

Kliknij "Następna Strona"

 

Następna strona