Jak schudła Dominika Gwit? Aktorka straciła 50 kilogramów, szokująca recepta jej sukcesu

Dominika Gwit
TVN | Instagram / Dominika Gwit
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dominika Gwit i jej metamorfoza to coś, o czym w dalszym ciągu jest bardzo głośno. Media podziwiały przemianę aktorki, a wszyscy fani zachodzili w głowę, jak udało jej się tego dokonać. Kobieta schudła aż 50 kilogramów, to nieprawdopodobny wynik, którego zdecydowanie można pozazdrościć. Przedstawiamy sposób Dominiki, dzięki któremu udało jej się osiągnąć tak duży sukces.

Dominika Gwit to 31-letnia aktorka i dziennikarka. Kobieta nigdy nie należała do wychudzonych dziewczyn o figurze modelki. W 2014 roku udało jej się schudnąć 50 kilogramów. Dieta i systematyczne ćwiczenia sprawiły, że osiągnęła wymarzoną wagę.

Kilka miesięcy później Dominikę niestety dopadł efekt, którego wszyscy podczas odchudzania się najbardziej obawiają, czyli jo-jo. Aktorka przestała się odchudzać, twierdząc, że wcale nie jest jej to potrzebne do szczęścia i że wcale nie chce być chuda.

Po zakończeniu zdjęć do serialu "Przepis na życie" kobieta postanowiła zaryzykować i postawiła wszystko na jedną kartę. Wtedy też zdecydowała się zrzucić zbędne kilogramy. Jej wytrwałą walkę z samą sobą mogła śledzić cała Polska w jej kąciku "Odważ(e)ni" w "Dzień dobry TVN". Wszyscy wiernie jej kibicowali, a niektórzy zmotywowani jej działaniem sami postanowili pożegnać swoje zbędne kilogramy i zacząć się zdrowiej odżywiać.

Dokonała tego, o czym marzą tysiące borykających się z otyłością - udało się zgubić aż 50 kilogramów i przejść imponującą metamorfozę. Ze znanej tylko najwytrwalszym fanom TVN-owskich seriali gwiazdki, szybko udało jej się zdobyć awans na jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, której doświadczenia nadały jej miano specjalistki od diet i odchudzania w śniadaniowych programach.

Dominika Gwit miała indywidualnie dobraną dietę i program treningowy, co pozwoliło jej na osiągnięcie założonego na początku celu. Jej wyjściową wagą były 104 kilogramy. Jak sama twierdzi kluczem do sukcesu była cierpliwość i systematyczność. Kobieta bardzo skrupulatnie stosowała się do zaleceń dietetyka. Zrzucenie 50 kilogramów zajęło jej 10 miesięcy.

Kilka tygodni po spektakularnej metamorfozie, która była na językach całego kraju Dominika zaczęła znowu tyć, co od razu zostało zauważone. Aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że w pewnym momencie była tak pochłonięta i zafiksowana na odchudzanie, że na tym opierało się jej całe życie i nic poza tym nie zaprzątało jej głowy. Popadała w obsesję i ważne były dla niej tylko spadające cyferki na wadze.

Najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele i zaakceptować siebie takim, jakim się jest, a kobieta cały czas podkreśla, że udało jej się to osiągnąć. Przedstawiamy zdjęcia z metamorfozy Dominiki i zdradzamy szczegóły jej diety.

Kliknij "Następna Strona", by zobaczyć zdjęcia jej niesamowitej metamorfozy

 

Następna strona