Dominika Gwit schudła 50 kg! Niesamowita metamorfoza aktorki, oto prosty przepis na sukces

Dominika Gwit
Instagram / Dominika Gwit
Reklama
Wstecz

1 z 9

Dalej

Dominika Gwit i jej metamorfoza to coś, o czym cały czas się mówi. Kolorowa prasa podziwiała przemianę aktorki, a wszyscy obserwatorzy zachodzili w głowę, jak udało jej się tego dokonać. Aktorka schudła 50 kilogramów, to nieprawdopodobny wynik, którego zazdrościło jej większość kobiet. Razem z redakcją Pikio przedstawiamy sposób Dominiki, dzięki któremu udało jej się osiągnąć tak duży sukces. 

Dominika Gwit jest 31-letnią aktorką i dziennikarką. Kobieta wprawdzie nigdy nie należała do wychudzonych dziewczyn, które mogły pochwalić się figurą modelki. W 2014 roku postanowiła zacząć dietę, dzięki czemu udało jej się schudnąć aż 50 kilogramów. Dieta i systematyczne ćwiczenia pomogły jej osiągnąć wymarzoną wagę.

Po zakończeniu zdjęć do serialu "Przepis na życie" zaryzykowała i postawiła wszystko na jedną kartę. Wtedy właśnie zdecydowała się zrzucić zbędne kilogramy. Jej wytrwałą walkę z samą sobą mogła śledzić cała Polska w jej kąciku "Odważ(e)ni" w "Dzień dobry TVN". Większość oglądających wiernie jej kibicowali, a niektórzy zmotywowani jej działaniem sami postanowili pożegnać swoje nadprogramowe kilogramy i zacząć się zdrowiej odżywiać.  

Udało jej się dokonać tego, o czym marzą tysiące borykających się z otyłością, zgubiła aż 50 kilogramów i przeszła imponującą metamorfozę. Ze znanej tylko najwytrwalszym fanom TVN-owskich seriali gwiazdki, szybko udało jej się zdobyć awans na jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, której doświadczenia nadały jej miano specjalistki od diet i odchudzania w śniadaniowych programach.

Dominika Gwit miała indywidualnie dobraną dietę i program treningowy, dzięki czemu osiągnęła założony na początku celu. Jej wyjściową wagą były 104 kilogramy. Sama twierdzi, że kluczem do sukcesu była cierpliwość i systematyczność. Bardzo skrupulatnie stosowała się do zaleceń dietetyka. Zrzucenie 50 kilogramów zajęło jej 10 miesięcy. 

Już kilka tygodni po spektakularnej metamorfozie, która była na językach całego kraju Dominika zaczęła znowu tyć, co od razu zostało zauważone. W jednym z wywiadów przyznała, że w pewnym momencie była tak pochłonięta i zafiksowana na odchudzanie, że na tym opierało się jej całe życie i nic poza tym nie zaprzątało jej głowy. Popadała w obsesję i ważne były dla niej tylko spadające cyferki na wadze.

Najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele i zaakceptować siebie takim, jakim się jest. Przedstawiamy zdjęcia z metamorfozy Dominiki i zdradzamy szczegóły jej diety.

Kliknij "Następna Strona" i dowiedz się więcej.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 30 codziennych nawyków, które bardzo źle wpływają na nasz mózg. To prosta droga do choroby!
2. Andżelika przeżyła prawdziwy dramat. Chciała powiększyć sobie biust, niestety, wybrała złą metodę
3. Rówieśnicy okrutnie nabijali się z twarzy ich córki. 25 lat później nie było im już do śmiechu

Następna strona