Tak dziś wyglądają aktorki z filmu "Galerianki". Zmieniły się nie do poznania, metamorfoza Dominiki Gwit to nic przy pozostałych dziewczynach

Dominika Gwit
.
Wstecz

1 z 15

Dalej

"Galerianki"

Dominika Gwit zadebiutowała na dużym ekranie w filmie "Galerianki", gdzie wcieliła się w jedną z głównych bohaterek. Chociaż premiera filmu miała miejsce dziesięć lat temu, to temat przedstawiony przez producentów jest niebywale aktualny i wciąż szokuje. 

Za reżyserią "Galerianke" stoi Katarzyna Rosłaniec. Jest to polski film, który zdobył ogromną publiczność tuż po premierze, a dzisiaj pomimo upływu lat nadal zajmuje wysokie wyniki oglądalności. Temat, który poruszyła Katarzyna Rosłaniec, czyli problem tytułowych galerianek, to historia nastolatek, które w zamian za mode ubrania i sprzęty elektroniczne sprzedawały swoje ciało. 

Cytat „Jak kupisz mi dżinsy to zrobię Ci loda” przeszedł do historii polskiej kinematografii i jest odpowiedzialny za ciarki na ciele, nawet dziesięć lat po premierze "Galerianek". Niestety temat filmu, który szokował w momencie premiery, zdaniem wielu nadal jest wszechobecny wśród młodych dziewczyn, które chcą mieć więcej i więcej, ale nie stać i na najnowsze ubrania czy telefony, a żeby spełnić swoje "marzenia", uciekają się do sprzedaży własnego ciała.

Młode dziewczyny, które zagrały w filmie, dziś są dorosłymi kobietami, które świetnie radzą sobie w życiu, a niektóre z nich do dzisiaj występują w telewizji i produkcjach kinowych. Jak zmieniły się główne bohaterki "Galerianek" w tym Dominika Gwit, Anna Kaczmarczyk, Dagmara Krasowska?

 

Kliknij Następna Strona, by zobaczyć, jak zmieniły się nastoletnie gwiazdy z "Galerianek".

 

ZZOBACZ TAKŻE:
1. Genialny psychotest, który szczegółowo określi Twoją osobowość. Jego skuteczność zawstydza nawet psychologów
2. 7 najrzadszych ras psów. Nigdy ich nie zobaczysz na spacerze, tylko nie liczni je posiadają
3. 11 przerażających zdjęć, których nie można wytłumaczyć. Od 10 będziecie mieć koszmary, tylko dla odważnych
4. Nowa moda wśród nastolatek przeraża lekarzy. Paskudne, co wyprawiają ze swoją twarzą
 

Następna strona