Do sieci wyciekły nigdy niepublikowane zdjęcia ze ślubu Dominiki Gwit. Widok zwala z nóg

Dominika Gwit pokazała zdjęcia
Facebook Dominika Gwit - Dunaszewska
Wstecz

1 z 7

Dalej

Dominika Gwit uczciła rocznicę ślubu

Dominika Gwit to aktorka młodego pokolenia, która znana jest przede wszystkim ze swojej walki o piękną sylwetkę. Niegdyś w mediach niemal codziennie pojawiały się doniesienia o spektakularnej przemianie celebrytki, która zgubiła wiele kilogramów. Dziś Dominika wróciła do wagi sprzed diety i zapewnia, że doskonale czuje się we własnym ciele. Nie sposób tego nie zauważyć. Na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych aktorki widzimy młodą, uśmiechniętą i szczęśliwą kobietę.

Dominika Gwit, mimo, że cierpi na zespół metaboliczny, jest bardzo aktywna. W życiu prywatnym chętnie jeździ na rowerze i spędza czas w pięknych okolicznościach przyrody. Zawodowo angażuje się w wiele ciekawych projektów. Przed kilkoma laty brała udział w kampanii Społecznego Komitetu ds. AIDS "Kończ bez strachu" promującej bezpieczny seks. Była także nominowana do Gwiazdy Plejady w kategorii "Osobowość roku". 

Po wielu namowach ze strony produkcji wzięła również udział w siódmym sezonie programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie udało jej się zająć czwarte miejsce. Młoda aktorka ma za sobą także wiele ról w polskich serialach. Na swoim koncie ma epizody w "Samym życiu", "Na Wspólnej", "Przepisie na życie", "Ojcu Mateuszu", "Na dobre i na złe", "Singielce", "Komisarzu Alexie" i produkcji "Za marzenia".

Po raz ostatni na ekranach telewizorów mogliśmy zobaczyć ją w 2018 roku. Obecnie Dominika Gwit skupia się głównie na życiu prywatnym. Jej ulubioną formą odpoczynku są aktywności u boku ukochanego męża. Niedawno postanowiła uczcić drugą rocznicę ich ślubu.

Kliknij "Następna strona", by zobaczyć zdjęcia ze ślubu Dominiki Gwit

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarz zobaczył dziecko po porodzie i pobladł. Niebywałe, co trzymało w rączce, zdjęcia mówią same za siebie
  2. Wiadomo, jakie imiona noszą najlepsi mężowie. Ich partnerki są najszczęśliwsze, kobiety za nimi szaleją
  3. Ujawniono porażające fakty dot. "Tele-Echa" i Ireny Dziedzic. Zniszczono niemal wszystkie taśmy, niebywały powód
  4. Redakcja "Faktów" doszczętnie zniszczona, porażające zdjęcia. Wandal zaliczył niewyobrażalną wpadkę

Źródło: Wirtualna Polska

Następna strona