Wlała małą butelkę coli do toalety i chwilę poczekała. Efekt ściął ją z nóg

Autor Agata Jaroszewska - 14 Lipca 2020

Dom to miejsce, w którym powinniśmy móc oddać się relaksowi i mało kto lubi zamieniać tę formę spędzania czasu na sprzątanie. Oczywiście zachowanie higieny oraz porządku jest bardzo ważne, lecz trudno dodać to do listy ulubionych zajęć. Dodatkowo na jego korzyść nie świadczy fakt konieczności używania silnych środków chemicznych, szczególnie w łazience. Ta kobieta zdecydowała się jednak podzielić niesamowitym trikiem. Okazuje się, że do utrzymania swojej toalety w czystości potrzebujesz jedynie coli.

Warto wiedzieć jak utrzymać w dom czystości i nie wydawać na to wielkich pieniędzy. Nie musisz również poświęcać na to wyjątkowo dużo czasu, sedes tak naprawdę wyczyści się sam. Umieszczony na YouTubie na kanale BananaTV przydatny w domu trik bije rekordy popularności, obejrzało go już prawie 10 milionów ludzi, którzy sprawdzili rewelacyjne efekty jakie zaprezentowała kobieta. Porównanie "przed i po" wlaniu coli do toalety naprawdę robi wrażenie.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się więcej na ten temat

Zobacz także:

  1. Żona Cezarego Żaka po 35 latach zdradziła, co działo się za zamkniętymi drzwiami. Tylko najbliżsi wiedzieli
  2. Jak w Polsce wyglądają pogrzeby osób z COVID-19? Poznaliśmy całą prawdę
  3. Jeden ruch Agaty Dudy na wiecu zdradził wszystko. Wprawne oko od razu wychwyciło przekaz
  4. Nie żyje aktor znany z "Klanu", "Na wspólnej" i "Na dobre i na złe". Śmierć przyszła nagle, poznaliśmy prawdopodobną przyczynę

Źródło: Poradyiwskazowki.pl / YouTube.com BananaTV

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News