Dom na zdjęciu ma zaledwie 15 m. Ale zajrzysz do środka i będziesz marzyć, by w nim zamieszkać, wnętrze powala

Dom
.
Reklama
Wstecz

1 z 11

Dalej

Dom, o którym przeczytasz w naszej galerii ma zaledwie 15 metrów kwadratowych, ale ku zdziwieniu wszystkich jest idealny dla czteroosobowej rodziny. Kiedy zobaczycie zdjęcia wnętrza, opadną wam szczęki. Wygląda tak niesamowicie, że chyba każdy z chęcią by tam zamieszkał.

Dom ten funkcjonuje zgodnie z zasadą "im mniej, tym lepiej". Małe dachy nad głową są coraz bardziej modne. Ludzie chętnie idą za trendem ochrony środowiska, minimalizmu i oszczędzania, zatem wymyślają coraz nowsze sposoby, jak wdrożyć w swoje życie tę ideę. Starają się absolutnie nie przywiązywać do zbytecznych rzeczy i niepotrzebnej przestrzeni. Ponadto uważają, że można być szczęśliwym również na małej przestrzeni.

Można snuć domysły, czy na 15 metrach kwadratowych naprawdę można zorganizować sobie czas na tyle, aby mieć fajne i godne życie. Początkowo ludzie sceptycznie podchodzą do tego tematu, jednak lepiej wstrzymać się z wyrażeniem swojego zdania do momentu zobaczenia zdjęć wnętrza tej chatki. Pokoje naprawdę robią wrażenie, to niesamowite, jak świetnie wszystko jest tam zorganizowane. Na wszystko jest miejsce, a ponadto wszystko urządzone jest z dobrym gustem. Niejedna osoba  patrząc na te zdjęcia, na pewno pomyślałaby o tym, że sama by tam zamieszkała.

Dom ten został zrobiony z kontenera, a na cały pomysł wpadła firma Cubica z Kostaryki, ich inspiracją były podobne projekty, jednak swoim wykonaniem przebili chyba wszystko.

Kliknij Następna Strona, żeby zobaczyć zdjęcia.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. 12 pytań, które trzeba zadać swojej drugiej połówce. Im szybciej, tym lepiej, bez tego związek może się szybko rozpaść
2. Genialna metoda, dzięki której pozbędziesz się haluksów na dobre. Potrzebna Ci będzie tylko gumka do włosów
3. Połączenie pudla z berneńskim psem pasterskim rozbiło bank! Zdjęcia psa powalają, nie można od niego oderwać wzroku
4. Prince Jackson ma już 22 lata. Zdjęcia najstarszego syna Michaela Jacksona powalają
 

Następna strona