Kupili stary dwór, podczas remontu odkryli zamurowany sekretny pokój. Widok, którego nigdy nie zapomną

Dom skrywał w sobie niemałą tajemnicę
youtube.com Posnavatel TV
Wstecz

1 z 8

Dalej

Dom skrywał w sobie niemałą tajemnicę

Dom kupiony przez jedną z francuskich rodzin, skrywał w sobie dość przerażającą tajemnicę. Budynek wymagał odświeżenia i to właśnie przy remoncie wyszło na jaw, że na piętrze znajduje się zamurowany pokój.

Dom w atrakcyjnej cenie znajdował się we wsi Belabr w południowo-zachodniej Francji. Budynek z połowy XIX wieku kusił układem pomieszczeń i czarującą okolicą. Nikt z rodziny nie miał pojęcia, że znajduje się w nim sekretny pokój.

Podczas remontu odkryto odznaczający się mur na jednej ze ścian. Specyficzne echo wskazywało, że za cegłami musi znajdować się kolejne pomieszczenie. Rodzina miała rację, a mur rozebrano. Kiedy weszli do nowo odkrytego pokoju, dosłownie zaparło im dech w piersiach. Sądzili, że to może być coś na kształt skrytki z nieprzydatnymi rzeczami lub po prostu pustej przestrzeni. W życiu nie wyobrażali sobie takiego obrotu spraw.

Kliknij "Następna strona", aby dowiedzieć się, na co rodzina natknęła się w pokoju. Już po jednym szczególe można było zorientować się, kto w nim pomieszkiwał.

Zobacz także:

  1. Mężczyzna nie spał przez 264 godziny. Porażające, co się z nim stało
  2. Do sieci wyciekły nigdy niepublikowane zdjęcia ze ślubu Dominiki Gwit. Widok zwala z nóg
  3. Wydała fortunę na operacje, żeby przestać wyglądać jak człowiek. Ciężko oderwać od niej wzrok
    Wiadomo, jakie imiona noszą najlepsi mężowie. Ich partnerki są najszczęśliwsze, kobiety za nimi szaleją

Źródło: YouTube

Następna strona