Wszystkie związki Dody. Artystka była zaręczona z KOBIETĄ!

Doda
YouTube.com/ESKA
Wstecz

1 z 9

Dalej

Doda od momentu pojawienia się w mediach budziła skrajne emocje. Początkowo kontrowersje i liczne skandale były sposobem na uzyskanie rozgłosu. Bardzo dobrze jej to wychodziło, dzięki czemu w mgnieniu oka zrobiło się o niej głośno. Teraz po kilku latach na jaw wychodzą fakty z przeszłości i okazuje się, że piosenkarka była zaręczona z kobietą. Każdemu jej związkowi przyglądały się tabloidy, ale ten został pominięty. Przypominamy wszystkie związki artystki.

Doda swoją karierę rozpoczęła na początku 1998 roku, mając 14 lat. Została przyjęta do teatru Buffo, gdzie występowała w musicalach. Równolegle z pracą w teatrze uczęszczała do liceum. Mając 16 lat odeszła z teatru.

W 2000 roku rozpoczęła się jej przygoda z zespołem Virgin. Grupa występowała na licznych festiwalach, cieszyła się popularnością i zdobywała pierwsze nagrody. W międzyczasie Doda wzięła udział w reality-show BAR, do którego, jak sama twierdzi, poszła w celu promowania nowej płyty zespołu. W programie, zdecydowanie bardziej niż album, wypromowała swoją osobę.
W 2007 roku grupa zakończyła swoją działalność. W oświadczeniu zostało napisane, że przyczyną rozpadu jest różnica interesów członków zespołu oraz problemy w życiu prywatnym.

Po rozstaniu się z zespołem Doda rozpoczęła karierę solową i na brak zainteresowania nie mogła narzekać. Jej pierwsze albumy plasowały się na pierwszych miejscach list przebojów, a sama artystka była jedną z największych gwiazd w Polsce.

Od czasu rozpoczęcia swojej kariery solowej Doda cieszy się dużą popularnością, licznymi ofertami współpracy i ogólnym zainteresowaniem mediów.

Kolorowe gazety zawsze przyglądały się jej życiu prywatnemu a jednym z głównych zainteresowań były związki artystki. Dorota nigdy nie kryła się ze swoim życiem uczuciowym, wręcz chętnie pokazywała się z nowymi partnerami.

Na przestrzeni lat jej podejście bardzo się zmieniło. Teraz jest już dorosłą kobietą, która nie robi wokół siebie zbędnego szumu. Zdecydowanie można przyznać, że wydoroślała. W ostatnim czasie głośno było o jej ślubie z producentem filmowym Emilem Stępniem.

Związek z aktualnym małżonkiem gwiazdy poprzedzony był wieloma innymi relacjami. Niektóre z nich pozostawały na językach długo po tym, jak już przestały być aktualne. Razem z redakcją Pikio przypominamy wszystkie związki piosenkarki.

Kliknij "Następna Strona"

Następna strona