Doda zupełnie się zmieniła! Ludzie jej teraz nie poznają

Doda
Youtube.com/przeAmbitniPL
Wstecz

1 z 14

Dalej

Doda to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego show-biznesu, zwłaszcza dla młodszego pokolenia Polaków oraz osób w wieku średnim. Niebywałą wręcz popularność w mediach Dorota Rabczewska zdobyła jako skandalistka, nie bojąca się szargać nawet tak wielkich świętości jak Biblia i nie wahająca się przed poniżaniem największych gwiazd polskiej muzyki. W ostatnim czasie przeszła jednak niebywałą przemianę wizerunkową. Z okazji 35. urodzin wokalistki przypominamy, jak się zmieniała i przez jakie kryzysy przechodziła uwielbiana przez tabloidy i fanów wokalistka.

Przez lata mogliśmy obserwować liczne i głośne afery, awantury i skandale, których bohaterką była Doda. Piosenkarka, którą szersza publiczność w Polsce mogła poznać dzięki kultowemu reality show Polsatu "Bar", zdawała się nie mieć żadnych zahamowań, gdy chodziło o różne mniej lub bardziej prywatne porachunki.

Jej liczne ekscesy zawsze przynosiły jej ogromny rozgłos w mediach, zapewniając obecność na na pierwszych stronach tabloidów. Jej kolejne związki z Radosławem Majdanem, Nergalem i Emilem Haidarem szybko stawały się przedmiotami niespotykanego wręcz zainteresowania mediów. Niestety, rozstania okazywały się zwykle bolesne i równie medialne.

Po ślubie z Emilem Stępniem, który okazał się prawdziwą sensacją 2018 roku, Doda podjęła zdecydowany wysiłek na rzecz zmiany swojego wizerunku. Artystka, która niegdyś oburzyła katolików swoimi słowami o Biblii, zaczęła (jak sama wyznała rok temu w rozmowie z "Super Expressem") nawet chodzić z ukochanym do kościoła.

Ostatnią głośną inicjatywą piosenkarki jest pomysł na organizację koncertu "Artyści przeciw nienawiści" po tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. Na jej apel odpowiedziało wiele gwiazd polskiej muzyki, w tym Michał Szpak, Margaret, Kasia Nosowska, a nawet Justyna Steczkowska, z którą Rabczewska po latach wzajemnej niechęci postanowiła się pojednać.

Zaproszenia na pojednawczy koncert nie przyjęła jednak Edyta Górniak, której postawa Dody apelującej o zgodę na Instagramie nie przekonała w wystarczającym stopniu.

Jak myślicie, czy niezwykła metamorfoza Dody jest autentyczna? Która Dorota Rabczewska jest bardziej prawdziwa: ta, którą znaliśmy jeszcze do niedawna, czy ta, która wzywa do zakopania toporu wojennego?

Z okazji 35. urodzin wokalistki przypominamy, jak długą drogę przebyła Doda od królowej skandali do miłującej pokój artystki, od dziewczyny z "Baru" do prawdziwej gwiazdy polskiej muzyki.

Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".

Następna strona