Doda przeszła niezwykłą metamorfozę. Możecie jej nie poznać

doda
Youtube.com/Magazyn Gala
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Doda, od lat była jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Piosenkarka szokowała swoim wyglądem. Od niedawna jednak zmieniła swoje nastawienie i postanowiła przejść metamorfozę. Oto jej niezwykła przemiana.

Doda, od niedawna Dorota Rabczewska-Stępień, jest jedną z pierwszych polskich celebrytek. Jej działalność w show-biznesie jest w większości doskonale znana i komentowana za sprawą różnych skandalicznych sytuacji. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek, także za granicą. Wielokrotnie podawano ją jako przykład pośród najbardziej wpływowych, kontrowersyjnych, ale także utalentowanych gwiazd. Laureatka wielu nagród i statuetek. Wielu sądzi, że bez całej kontrowersyjnej otoczki, Doda nigdy nie osiągnęłaby sukcesu. 

W latach 2000-2006 pracowała z grupą "Virgin", z którą wyprodukowała razem trzy albumy studyjne. Ich muzyka cieszyła się ogromną popularnością. W późniejszych latach Doda rozpoczęła karierę solową i w ciągu kilkunastu lat nagrywała albumy solowe, w międzyczasie reaktywując grupę Virgin, dzięki czemu wydali wspólnie jeszcze jeden album.

Doda od zawsze pisała swoje teksty i nie boi się uwzględniać w nich własnych przeżyć. Zdarzało się, że były one obiektem ostrej krytyki. Jej była nauczycielka śpiewu, Elżbieta Zapendowska uważała je za prostackie, źle napisane i banalne. Doda współpracowała z wieloma znanymi muzykami i instrumentalistami, byli to między innymi Mikis Cupas - gitarzysta zespołu Wilki czy Marek Kościkiewicz, który współpracuje z grupą De Mono. Bardzo często porównuje się Dodę nie tylko artystycznie, ale i wizerunkowo do sławnej Britney Spears.

Doda od lat imponuje swoim wizerunkiem. Często jest obiektem plotek ze względu na kontrowersje i skandale. Znana jest ze swoich szokujących wypowiedzi na temat Biblii z czasów, gdy była w związku z Adamem"Nergalem" Darskim, wokalistą zespołu Behemoth. Od zawsze była kojarzona z tlenionymi włosami, mocną opalenizną, spódniczkami mini i białymi kozakami. Od jakiegoś czasu publikuje ona w sieci zdjęcia, na których fani jej nie poznają. Przechodzi niesamowitą metamorfozę. Przedstawiamy zmiany, jakich dokonała w swoim życiu.

Kliknij "Następna strona".

Następna strona