Doda jest uderzająco podobna do matki, a Ewa Farna? Gwiazdy i ich rodzicielki

Doda Rodzicielki Gwiazd
instagram.com/dodaqueen/
Reklama
Wstecz

1 z 13

Dalej

Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień jest tylko jedną z kilku sław, które zdecydowały się pokazać swoje mamy. Gwiazdy zazwyczaj dość skutecznie chronią swoją prywatność i sprawy związane z rodziną. Jednak niektórzy celebryci postanowili podzielić się z fanami zdjęciami ze swoimi rodzicielkami. Zapraszamy do naszej galerii, w której sami będziecie mogli ocenić ich podobieństwo.

Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień podobnie jak wiele innych gwiazd chętnie pokazuje się ze swoją mamą. Wanda Rabczewska pojawia się na zdjęciach udostępnianych przez jej córkę w serwisach społecznościowych, ale nie tylko. Mogliśmy ją również zobaczyć chociażby na okładce magazynu "Viva!" sprzed trzech lat.

Wśród sław, które podzielił się w Internecie zdjęciami ze swoimi rodzicami, są również Ewa Farna, Martyna Wojciechowska oraz Barbara Kurdej-Szatan. Gwiazdy podobnie jak większość celebrytów wykorzystały do tego media społecznościowe.

Rodzice są z pewnością bardzo dumni ze swoich sławnych dzieci. Niektórzy z nich nigdy nie spodziewali się takich sukcesów, a reszta od samego początku wierzyła w ambicje swoich pociech.

Czasami popularne osoby bardzo skutecznie chronią prywatność swojej rodziny. Niektórzy z nich uważają, że ludzi interesuje tylko ich życie zawodowe. Pozostali zwyczajnie nie chcą narażać bliskich na błyski dziennikarskich fleszy. Dlatego też podczas wywiadów sławy starają się unikać odpowiedzi na pytania dotyczące ich najbliższych. Zazwyczaj w mediach pojawia się dość mało informacji na temat bliskich osób z otoczenia gwiazd.

Zdarza się, że rodzice obecnych sław byli znani jeszcze przed sukcesem swoich dzieci. Pociechy dopiero później zdecydowały się pójść w ślady swoich najbliższych. Przykładem może być chociażby Paulina Holtz, która poszła w ślady swojej matki, Joanny Żółkowskiej. Aktualnie obie panie rozwijają się w aktorstwie.

Gwiazdy decydujące się na publikację zdjęć ze swoimi rodzicielkami spotykają się zwykle z pozytywnym odbiorem ze strony swoich fanów. W Internecie pojawia się wówczas fala pozytywnych komentarzy. Internauci są najczęściej zaskoczeni cechami wspólnymi, które łączą dzieci ze swoimi rodzicami. Zapraszamy do naszej galerii, w której sami ocenicie, czy m.in. Doda jest podobna do swojej mamy.

(Przewiń stronę w górę i kliknij "NASTĘPNY".)

Następna strona