Doda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Autor Paweł Rumiński - 12 Grudnia 2018

Doda to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Trudno zliczyć, ile razy znajdowała się na językach wszystkich z powodu swoich łamiących powszechnie przyjęte normy zachowań. Związane z nią afery należą zwykle do tych najgłośniejszych i najbardziej elektryzujących media. Przedstawiamy najbardziej szokujące poczynania wokalistki, na które żadna inna gwiazda polskiego show-biznesu raczej by sobie nie pozwoliła.

Dorota Rabczewska należy do tych piosenkarek, które przykuwają uwagę wszystkich nie tylko niespotykanym głosem i pięknymi utworami, ale też wyjątkowo wybuchową osobowością i mniej lub bardziej spontanicznymi działaniami, które przekraczają wszelkie możliwe granice. Skandale z jej udziałem rozgrzewają media plotkarskie do czerwoności i zostają zapamiętane w zbiorowej pamięci fanów na długie lata. Jej konflikty z gwiazdami takimi jak Justyna Steczkowską czy Agnieszką Woźniak-Starak należą już do klasyki wojen rodzimego show-biznesu.

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie tego typu sytuacje kreują wizerunek gwiazdy jako osoby żywiołowej, nie dającej się zaszufladkować, a do tego niesłychanie pewnej siebie i pozbawionej kompleksów. Z drugiej strony niektóre zbyt pochopne gesty mogą przyczyniać się do tego, że Doda jest odbierana przez wielu jako agresywna i niepotrafiąca się kontrolować celebrytka. Nie trzeba chyba wspominać o niewesołych prawnych konsekwencjach jej najbardziej skandalicznych poczynań.

Pobicia, niszczenie cudzego mienia, ostre słowne potyczki - to wszystko nie jest obce popularnej celebrytce, której nadzwyczaj błyskotliwa ogólnopolska kariera zaczęła się kilkanaście lat temu od występów w zespole rockowym Virgin oraz udziału w przebojowym reality show Polsatu “Bar”. Piosenkarka zdążyła nas już przyzwyczaić do swoich mniejszych i większych grzechów, których czasem po prostu nie sposób usprawiedliwić lub wybaczyć. Wiele z tych spraw znalazło swój finał w sądzie.

34-letnia obecnie Dorota Rabczewska zapracowała sobie już na miano królowej afer. Które z wywołanych przez nią skandali odbiły się najgłośniejszym echem w świecie show-biznesu? Czego z pewnością jej nie zapomnimy? Przedstawiamy najcięższe przewinienia, jakich dopuściła się wokalistka w ciągu swojej kariery. Które z nich uważacie za najgorsze ze wszystkich?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News