Przeszłość Dody to kopalnia pikanterii. Homoseksualizm, bijatyki i sekstaśmy to tylko niektóre smaczki!

Autor Andżelika Wróblewska - 14 Sierpnia 2019

Doda jest nazywana jedną z najbardziej kontrowersyjnych twarzy polskiego show-biznesu. Mimo tego, że kobieta teraz zachowuje się zupełnie inaczej niż kilka lat wstecz, to przypięta jej łatka awanturnicy wciąż pozostaje w pamięciach wielu. Na swoim koncie ma wybryki, o których zdecydowanie nie da się zapomnieć. Spektakularne rozstania, bijatyki, homoseksualizm, to tylko jedne z nielicznych afer, których była główną bohaterką. Wszystkie kontrowersyjne sytuacje elektryzowały media, a wszyscy wierni fani śledzili jej każdy kolejny ruch. Przedstawiamy najgłośniejsze afery z udziałem znanej piosenkarki, niektóre brzmią, jak scenariusz filmu akcji.

Doda zdecydowanie należy do piosenkarek, które przykuwają uwagę zarówno mediów, jak i ludzi interesujących się show-biznesem. Uwagę na siebie zwraca nie tylko niespotykanym, pięknym głosem i utworami, które zapadają w pamięć, ale też wyjątkowo wybuchową osobowością i mniej lub bardziej spontanicznymi działaniami, które przekraczają wszelkie możliwe granice. Skandale, w których odgrywała rolę pierwszoplanową, rozgrzewały media do czerwoności. Niektóre z nich zostały zapamiętane przez fanów na bardzo długie lata. Jej spory z gwiazdami takimi jak Justyna Steczkowska czy Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowanie należą już do klasyki wojen show-biznesu.

Niszczenie cudzego mienia, pobicia i potyczki słowne zdecydowanie nie są jej obce. Kilka lat wstecz można było nawet nazwać to jej chlebem powszednim. Na tym właśnie udało jej się zbudować całą karierę. Ludziom podobało się to, co robi. Dziewczyna miała własne zdanie, budziła kontrowersje, nie była nudna, więc chętnie przyglądali się jej poczynaniom. Jej ogólnopolska kariera rozpoczęła się kilkanaście lat temu. Wtedy występowała ze swoim ówczesnym zespołem Virgin. Jednak największą popularność zyskała dzięki udziałowi w reality show emitowanym przez Polsat, "Bar". Tam pokazała swój charakter i temperament, za który pokochali ją fani. Zdążyliśmy już się przyzwyczaić do jej wybryków, których czasami nie sposób usprawiedliwić. Wiele z tych spraw miało swój finał na sali sądowej.

Nagle nastąpił moment, w którym artystka przeszła diametralną zmianę. Teraz śmiało można nazwać ją kobietą z klasą. Jest szczęśliwa w związku małżeńskim i stroni od afer. Aktualna postawa piosenkarki jednak nie wystarczy, żeby zapomnieć o tym, co było kilka lat temu. Poszczególne sprawy będą ciągnęły się za nią prawdopodobnie do końca życia. Przedstawiamy najbardziej pikantne i kontrowersyjne historie z przeszłości celebrytki, w niektórych sytuacjach chyba nikt nie chciałby znaleźć się w ciele jej przeciwnika.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać historie, których dziś pewnie się wstydzi.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Kim jest tajemnicza córka Katarzyny Dowbor? Jej życie nie było lekkie, wstrząsające fakty
2. Trudne relacje Michała Wiśniewskiego z matką. Historia jej życia jest wstrząsająca, niewiele osób zna prawdę
3. Kim jest prawdziwa żona Paździocha z "Kiepskich"? Opadną wam szczęki, to prawdziwa seksbomba! [ZDJĘCIA]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News