Doda kosmicznie schudła. Zdradziła swój patent, na cudowną dietę

Doda
Instagram / Doda
Reklama
Wstecz

1 z 12

Dalej

Doda od lat funkcjonuje w polskim show-biznesie, a media bardzo często jej się przyglądają. Każdy jej ruch jest śledzony, a nawet najdrobniejsza zmiana w jej wyglądzie zostaje zauważona. Fanom w ostatnim czasie rzucił się w oczy ogromny spadek jej wagi. Piosenkarka zrzuciła kilka kilogramów w ekspresowym tempie i zdecydowała się zdradzić swój patent na super efektywną dietę.

Doda niewątpliwie jest jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej. Jej kariera owiana była licznymi skandalami i kontrowersjami, które wzbudzała swoim zachowaniem. Znana była ze swojego ciętego języka. Celebrytka zawsze lubiła ubrać się, jak na prawdziwą gwiazdę przystało. Jej sceniczne kreacje potrafiły zaskoczyć, bowiem chętnie pokazywała swoje ciało, które zawsze było zgrabne i szczupłe.

Z czasem jednak jej postawa znacznie się zmieniła. Przestała być wyzywającą gwiazdeczką, a znaczna większość osób zaczęła doceniać to, co ma do powiedzenia. Szybko została dostrzeżona jej inteligencja. Zmienił się również jej styl ubierania. Zaczęła zakładać nieco bardziej eleganckie kreacje, które zdecydowanie przypadły do gustu jej fanom.

Po publikowanych ostatnio zdjęciach nie dało się nie zauważyć ogromnej zmiany piosenkarki. Doda niesamowicie schudła. Jej fani oczywiście zauważyli nagłą metamorfozę.

- Talia jest wyborna. Doda, jak ty się zmieniłaś na przełomie ostatnich lat dziewczyno! Podziwiam, bo z kiczastej laski stworzyłaś dziewczynę z dużym poczuciem smaku - piszą internauci.

Wokalistka zdecydowała się zdradzić patent, który pomógł jej osiągnąć tak zaskakujący efekt. Niewątpliwie dla wielu będzie zaskoczeniem, co pomogło jej zrzucić tak dużą ilość kilogramów.

Kliknij "Następna Strona" żeby poznać szczegóły jej ekspresowej diety.

 

ZOBACZ TAKŻE:
1. Jak wzięli kota, był malutką puchatą kuleczką. Ale po czasie przekonali się, co z niego za zwierzę, oszałamiające zdjęcia
2. Zastanawiasz się, jakie paznokcie hybrydowe zrobić tym razem? Oto zestawienie najlepszych trendów na jesień 2019, każdy z nich jest wyjątkowy!
3. Choroba spędzała sen z powiek Ewy Drzyzgi. Przez nią schudła kilkanaście kilogramów
 

Następna strona