Gdzie mieszkają największe polskie gwiazdy? Aż mdli na widok tych luksusów, przy zdjęciu 7 się nie pozbieracie [FOTO]

Autor Andżelika Wróblewska - 8 Sierpnia 2019

Doda znana ze swojego ekstrawaganckiego stylu, urządziła przepiękny apartament, który zwala z nóg. Jej mieszkanie jest czystym odzwierciedleniem luksusu i bogactwa. Inne gwiazdy jednak nie pozostają za nią daleko w tyle. Nieruchomości, w jakie celebryci wkładają zarobione pieniądze, robią ogromne wrażenie. Przedstawiamy, jak mieszkają największe polskie gwiazdy. Na widok tych luksusów może opaść szczęka.

Doda swoim mieszkaniem postanowiła pochwalić już dawno temu. W jednym ze swoich pierwszych teledysków zaprosiła nas do swojego gniazdka. Klip do utworu “Nie daj się” został nakręcony właśnie w jej apartamencie. Wystrój wnętrz był elegancki i gustowny. Wideo jest z 2011 roku, ale jak na tamte czasy, piosenkarka już wtedy mogła pochwalić się pomieszczeniami, które nadal wpasowują się w dzisiejsze trendy. Jej mieszkanie na przestrzeni czasu przeszło dużą metamorfozę. Nadal jednak utrzymane jest w pięknym stylu i śmiało można przyznać, że luksus aż bije po oczach.

Mieszkania gwiazd zawsze budzą ogromną ciekawość wśród fanów. Istnieją liczne programy, w których celebryci zapraszają reporterów do swoich posiadłości, pokazując po kolei każde pomieszczenie swojego domu, włącznie z najmniejszymi zakamarkami. Niektórzy jednak bardzo cenią sobie prywatność i robią to do tego stopnia, że nie pozwalają na to, by cokolwiek przedstawiającego fragment ich domu wyciekło do sieci. Inni z kolei są mniej ostrożni i często sami publikują fotografie, na których można dostrzec jakieś elementy wystroju, czy fragmenty pomieszczeń.

Wiadomo również, że gwiazdy nie zarabiają małych pieniędzy, a co za tym idzie, mogą pozwolić sobie, na co tylko chcą. Stąd też ich apartamenty wyglądają często jak pięciogwiazdkowe hotele, a ich cena może sprawić, że oczy wyjdą nam z orbit.

Wśród celebrytów znajdziemy również takich, którzy lubią żyć skromnie, bez przepychu i stawiają raczej na przytulną przestrzeń, w której będą mogli się zrelaksować wraz ze swoją rodziną. Inni jednak wolą, jak jest czego im pozazdrościć, lubią pławić się w luksusie i emanującym bogactwie. Chętnie wynajmują profesjonalistów, którzy zaprojektują im niepowtarzalne wnętrze, które będzie robiło wrażenie na wszystkich zaproszonych gościach. Widok tych apartamentów zdecydowanie może przyprawić o zawrót głowy.

Przedstawiamy, jak mieszkają polskie gwiazdy. Kliknij "Następna Strona" i sprawdź, jak zdecydowali się urządzić swoje 4 ściany. Przy 7 zdjęciu możecie być w ciężkim szoku.

ZOBACZ TAKŻE:
1. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedziałeś o wszystkich, 7 zdjęcie wbije was w ziemię
2. Aktor "Rancza" molestował swoją koleżankę z planu? Pikantne fakty, o których nie wiedzą najwięksi fani serialu
3. Dieta nie musi być cierpieniem. Najlepsze sposoby na skuteczne odchudzanie, 7 punkt może być szokiem

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News