Fani martwią się o Dodę. Chodzi o jej zdrowie, pokazała niepokojące zdjęcie

Autor Mateusz Sidorek - 12 Maja 2020

Doda od jakiegoś czasu zaczęła pracować nad swoją formą. Gwiazda podzieliła się fanami wieścią, że regularnie ćwiczy i stosuje specjalną dietę. Wreszcie postanowiła podzielić się efektami, udostępniając zdjęcia na swoim Instagramie, które pojawiły się na portalu Pomponik.pl. Wiele osób zaczęło się jednak martwić o to, czy metamorfoza wokalistki zmierza w dobrym kierunku.

Po tym, jak Doda opublikowała swoje najnowsze zdjęcia na instagramowym koncie, wielu internautów stwierdziło, że celebrytka obarczyła swój organizm zbyt restrykcyjną dietą i reżimem treningowym. Gwiazda znacząco schudła, dlatego fani zaczęli martwić o jej stan zdrowia. Chociaż Dorota Rabczewska zapewnia, że dbają o nią specjaliści, nie wszyscy są przekonani jej metamorfozą.

Zobacz także:Mąż rozpaczał na pogrzebie żony. Kiedy się odwrócił, pobladł i zamarł jednocześnie, niewiarygodne zdarzenie

Doda drastycznie zmieniła swój wygląd

Chociaż Doda spełnia się jako wokalistka, od zawsze kochała też sport. W ostatnim czasie celebrytka wzięła przymusowy urlop od koncertów i festiwali. Wolny czas postanowiła wykorzystać, aby popracować nad swoją sylwetką. Publikując zdjęcia, przyznała, że wreszcie udało jej się osiągnąć "formę życia". Entuzjazmu nie podzielają jednak jej fani.

Oczywiście jedynie specjaliści mogliby osądzić, czy Doda rzeczywiście straciła zbyt wiele kilogramów, internauci w swoich komentarzach zaczęli sugerować, że gwiazda za bardzo eksploatuje swój organizm. Niektórzy nawet obawiają się, że Rabczewska popadła w anoreksję. W kolejnych slajdach możecie zobaczyć, jaką metamorfozę przeszła piosenkarka i ocenić jej wygląd.

Kliknij "Następna strona", aby zobaczyć, jak teraz wygląda Doda

Zobacz także:

  1. 9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzy
  2. Wszedł do McDonald's i zaniemówił. Widok będzie śnił mu się po nocach, natychmiast wyciągnął telefon
  3. Chciał, żeby wszyscy wiedzieli, że jest jego, zmusił ją do strasznej rzeczy. Szybko pożałowała, ale było już za późno
  4. Ich 22. dziecko niedawno się urodziło, matka podjęła najtrudniejszą decyzję. Ciężko powstrzymać łzy

źródło: Pomponik.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News