Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Autor Aneta Wasilewska - 8 Stycznia 2020

Doda jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od wielu lat jest jedną z najchętniej słuchanych artystek w Polsce. Każdy jej występ zbiera ogromną publiczność, płyty rozchodzą się jak świeże bułeczki, a wywiady z nią cytowane są w każdych mediach. Doda przyzwyczaiła Polaków do swojego kontrowersyjnego zachowania, który z dnia na dzień zaczynało nas o wiele mniej zadziwiać. Razem z karierą w życiu Doroty Rabczewskiej pojawiły się pierwsze problemy zdrowotne.

Doda znana jest z tego, że nie skrywa sekretów. O wszystkich wydarzeniach, które mają miejsce w jej życiu, opowiada bez krępacji. Wywiady z nią są przepełnione smaczkami dotyczącymi jej życia osobistego. Media społecznościowe są dla fanów piosenkarki pierwszym źródłem informacji. Doda chętnie publikuje posty, w których dzieli się swoim spostrzeżeniami, a także momentami z życia.

Niestety ostatnio okazało się, że Doda kolejny raz ma problemy zdrowotne. W mediach pojawiły się spekulacje, że gwiazda może nawet trafić do szpitala.

Kliknij Następna strona, by dowiedzieć się więcej o zdrowiu Dody.

źródło: pomponik

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamordowany Krzysztof Leski prowadził burzliwe życie, zaskakujące fakty. Odmówił przyjęcia medalu od prezydenta, był internowany
  2. Pojawił się promyk nadziei ws. Pawła Królikowskiego. Najnowsze informacje są wielką niespodzianką dla fanów
  3. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News